İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Sporcular “ödüllendirildi”

Sporcular “ödüllendirildi”

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

AK PARTİ İLÇE BAŞKANIĞINA YENİDEN SEÇİLEN ORUÇ,TEŞEKKÜR MESAJI YAYIMLADI
    • 22 Eylül 2020 - 08:31:33

Kadirli Ak Parti ilçe Başkanlığına seçilen İsmail Oruç, kongreyle ilgili bir teşekkür mesajı yayımladı.
Hafta sonu Kapalı Spor salonunda yapılan kongrede delegelerin oyuyla yeniden ilçe başkanlığına seçilen İsmail Oruç,kongreye katılan ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan Oruç mesajında, büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdiğimiz Ak Parti 7. Olağan İlçe Kongremize katılan ve bizleri yalnız bırakmayan tüm dava arkadaşlarıma ve ilçe halkına ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.
Oruç, başta koordinatör Milletvekilimiz sayın Divan başkanımız,Halil Ürün’e,İl başkanımız sayın Hamza Tor’a, Milletvekillerimiz sayın Mücahit Durmuşoğlu ve sayın İsmail Kaya’ya, ilçe başkanlarımıza,belediye başkanlarımıza,kadın kollarımıza ve gençlik kollarımıza ve başkanlarımıza,kongremize katılan MHP ve CHP başkanlarına,STK temsilcilerine,Muhtarlarımıza,delegelerimize ve tüm Kadirli halkına ve değerli basın mensuplarımıza başta şahsım ve teşkilatım adına yürekten teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum dedi.
Daha önce onur ve gururla taşıdığım hizmet bayrağını daha da yükseklere taşımak için ekip arkadaşlarımla birlikte zaman mefhumu gözetmeksizin çalışacağını belirten Oruç, AK Partimizin misyonu, vizyonu ve ilkelerinin bilinci ve sorumluluğunda olan bir hizmet anlayışı ile ilçemizin sorunlarını çözmede birlik ve beraberlik içinde devam edeceğiz dedi.Başkan İsmail Oruç, Kadirli için ‘İnandığın YoldaYürü’ sloganıyla 2023,2053 ve 2071 hedeflerine Allah’ın izniyle yelken açacağız. Sayın Genel Başkanımız,Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Kadirli’mizden en büyük desteği vermeye ve yine büyük başarılara imza atmaya devam edeceğiz dedi.
Başkan Oruç son olarak,dün olduğu gibi bugün ve yarın da Kadirli ilçemizde Ak Parti Teşkilatı ve gönüldaşları siyasi faaliyetlerini kardeşlik ruhu içerisinde sürdürecek ve bu kutlu görev süremizde yapacağımız tüm hizmetlerde siz değerli hemşerilerimizin dualarını esirgemeyeceğiniz dileği ve temennileri ile herkesi en kalbi duygularımla selamlıyorum ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz