Ak Parti Teşkilatı Kadirli Şehitliğine yürüyüş düzenledi, Kur’an-ı Kerim okutuldu, dua edildi..
İlçe yönetim kurulu, Osmaniye milletvekili İsmail Kaya, Ak Parti il başkanı Hamza Tor, Kadirli ilçe başkanı İsmail Oruç ile birlikte Şehir Merkezinden Andırın Yolu nu takip ederek Kadirli Şehitliğine kadar yürüdü. Ak Parti belediye başkanı adayı Mustafa Büyükbozduğan eşliğinde başlayan yürüyüşe ilgi büyük oldu. Seçim bürosundan başlayan ve Şehitlikte sona eren yürüyüşün ardından Kuranı Kerim okutuldu. Mustafa Büyükbozduğan Kuranı Kerim okunmasından sonra yaptığı konuşmada Kadirli Belediye başkanlığı seçimini kazanmak için çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacaklarını söyledi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)