Kadirli’nin sevilen ve renkli simalarından Ahmet (Hacı) İspir, mart 2019’da yapılacak olan Yerel seçimlerde Kadirli Belediye Başkanlığına Aday olduğunu açıkladı.
Bizim davamız hakkı gözeterek vatana ,Devlete ve vatandaşlarımıza hizmet davasıdır. Bu bilinçle bir nefer olarak 2019 Mart ayında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Ak Partiden Aday Adayı oldum dedi.
İspir,Ben Tüm Kadirli’nin Ortak Adayı Olmaya Talibim Projelerimiz Hazır Kadirli’yi Hep Beraber ve birlikte Ortak Akılla yöneteceklerini dile getirdi.İspir ayrıca,
Bu kutlu davamızda adil, adaletli, insani ve vicdani çizgimizden ayrılmadan, ayrımcılık yapmayan belediyecilik anlayışı ile hizmet yarışında ben de varım diye konuştu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu