“AFET TATBİKATI” gerçeği aratmadı..
Kadirli ilçesinde yapılan tatbikat gerçeğini aratmadı.
Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü Akub, Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Akub , Osmaniye Afad ve Kadirli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Şehit Muhammed Mustafa Karabörk Fen Lisesi, Şehit Mustafa Çiğiloğlu Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencileri ile birlikte düzenlenen Afet Tatbikat Eğitimi başarı ile gerçekleştirildi..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)