“ORGANİK ÖRGÜ BEBEK” ÜRETİMİ RAĞBET GÖRMEYE BAŞLADI

“ORGANİK ÖRGÜ BEBEK” ÜRETİMİ RAĞBET GÖRMEYE BAŞLADI

İŞGALLER ÜZERİNE-21

İŞGALLER ÜZERİNE-21

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 1.SINIF ÖĞRETMENİMİZ ŞEREF BENLİ

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 1.SINIF ÖĞRETMENİMİZ ŞEREF BENLİ

SUMBAS’DA  239 SİKKE VE 45 OBJE ELE GEÇİRİLDİ

SUMBAS’DA 239 SİKKE VE 45 OBJE ELE GEÇİRİLDİ

İL GENEL MECLİSİ 2021 YILI MART AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

İL GENEL MECLİSİ 2021 YILI MART AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

Adana’da “Kadirli’nin lezzeti” Sucukçu Efendi
    • 26 Aralık 2018 - 10:18:57

Kadirli’nin meşhur sucuk ekmeğini “Sucukçu Efendi” ile Adana’da markalaştıran Murat Akdoğan, damak tadını sevenlere hizmet veriyor.
Murat Akdoğan’a, rahmetli dedesi Efendi Akdoğan adına ithafen kurulan ‘Sucukçu Efendi’ ve ‘Sucukların Efendisi’ markasıyla hizmet veren işletmeye, Kadirli Belediyesi adına Başkan Dr. Ömer Tarhan, Kadirli Sucuk Ekmeğini ve Kadirli’yi ulusal alanda tanıttığından dolayı teşekkür plaketi verildi.
Başkan Tarhan ayrıca 27 Ocak 2019 tarihinde 5.si düzenlenecek olan Kadirli Sucuk Ekmek Festivaline davet etti.
Merkezi 1 Nisan 2017 tarihinde Adana’da Baraj Yolu’nda açılan ve kısa zamanda Kadirlili hemşehrilerimizin karargahı haline gelen Sucukçu Efendi, müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.
Aynı zamanda KAVAK Adana Şubesi’ne verdiği katkı ve destek ile de çalışmalarını sürdüren Akdoğan, “Öncelikle Sucukçu Efendi olarak Belediye Başkanımız Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür ediyoruz. Kadirli ile sucuk ekmeğini Türkiye’de tanıtmak için yola çıktık. Bu hedefe ulaşmak için altyapı ve kurumsallaşma çalışmalarını tamamlamak üzereyiz. Allah’ın izniyle çok büyük projeleri hayata geçireceğiz.
Kendi memleketimize özgü değerleri tanıtmanın gururu yanında Sucukçu Efendi olarak toplam 17 kişiye istihdam sağlayıp ekmeğimizi bölüşmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tamamen kendi ürettiğimiz sucuğun yüzde 100 el yapımı olduğunu hatırlatarak, sadece yerli, erkek hayvan eti kullanıyoruz. Kalite ve hijyen konusunda güven veren Sucukçu Efendi’nin bu lezzetini tatmaya bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz.” diye konuştu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz