SALİH ŞEN “HAFIZLIK TESPİT SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI

SALİH ŞEN “HAFIZLIK TESPİT SINAVI” BAŞVURULARI BAŞLADI

Başkan Tarhan, “Yufka Ekmek” başında..

Başkan Tarhan, “Yufka Ekmek” başında..

“Doğu Türkistan’a Ses Ver!”

“Doğu Türkistan’a Ses Ver!”

Remzi arslantaş aday mı

Remzi arslantaş aday mı

Zeytin fidanı dağıtıldı

Zeytin fidanı dağıtıldı

Adana’da “Kadirli’nin lezzeti” Sucukçu Efendi
    • 26 Aralık 2018 - 10:18:57

Kadirli’nin meşhur sucuk ekmeğini “Sucukçu Efendi” ile Adana’da markalaştıran Murat Akdoğan, damak tadını sevenlere hizmet veriyor.
Murat Akdoğan’a, rahmetli dedesi Efendi Akdoğan adına ithafen kurulan ‘Sucukçu Efendi’ ve ‘Sucukların Efendisi’ markasıyla hizmet veren işletmeye, Kadirli Belediyesi adına Başkan Dr. Ömer Tarhan, Kadirli Sucuk Ekmeğini ve Kadirli’yi ulusal alanda tanıttığından dolayı teşekkür plaketi verildi.
Başkan Tarhan ayrıca 27 Ocak 2019 tarihinde 5.si düzenlenecek olan Kadirli Sucuk Ekmek Festivaline davet etti.
Merkezi 1 Nisan 2017 tarihinde Adana’da Baraj Yolu’nda açılan ve kısa zamanda Kadirlili hemşehrilerimizin karargahı haline gelen Sucukçu Efendi, müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.
Aynı zamanda KAVAK Adana Şubesi’ne verdiği katkı ve destek ile de çalışmalarını sürdüren Akdoğan, “Öncelikle Sucukçu Efendi olarak Belediye Başkanımız Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür ediyoruz. Kadirli ile sucuk ekmeğini Türkiye’de tanıtmak için yola çıktık. Bu hedefe ulaşmak için altyapı ve kurumsallaşma çalışmalarını tamamlamak üzereyiz. Allah’ın izniyle çok büyük projeleri hayata geçireceğiz.
Kendi memleketimize özgü değerleri tanıtmanın gururu yanında Sucukçu Efendi olarak toplam 17 kişiye istihdam sağlayıp ekmeğimizi bölüşmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tamamen kendi ürettiğimiz sucuğun yüzde 100 el yapımı olduğunu hatırlatarak, sadece yerli, erkek hayvan eti kullanıyoruz. Kalite ve hijyen konusunda güven veren Sucukçu Efendi’nin bu lezzetini tatmaya bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz.” diye konuştu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz