Sumbas’ta traktör kazası

Sumbas’ta traktör kazası

MEHMETLİ’DE ORMAN YANGINI  

MEHMETLİ’DE ORMAN YANGINI  

Şehidin adına açılan kütüphane ilk kitap kızından

Şehidin adına açılan kütüphane ilk kitap kızından

Başkan Atılgan’dan sürücülere önemli uyarı..

Başkan Atılgan’dan sürücülere önemli uyarı..

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ HAFTASI FARKINDALIK ETKİNLİKLERİ İLE KUTLANIYOR
    • 6 Aralık 2019 - 07:23:27

112 Ambulans sistemin 25.Kuruluş yılı olması sebebiyle 1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası olarak farkındalık etkinlikleri ile kutlanmaktadır.
112 Acil Sağlık Hizmetlerinin sunumunda112 Acil çağrı hattının gereksiz aranmasının önlenmesi ve trafikte ambulansın geçiş önceliğine özen gösterilmesi konularında vatandaşlarımızda farkındalık oluşturmak amacıyla Park 328 AVM’ye İl Ambulans Servisi Başhekimliği Ve UMKE Ekipleri tarafından stand açılmıştır.
İl Ambulans Servisi Başhekimliği Ve UMKE Ekipleri tarafından açılan standı vatandaşlarımıza ve özellik öğrenciler tarafından ziyaret edilmiştir.
112 Ambulans sistemin 25.Kuruluş yılı olması sebebiyle 1-7 Aralık Acil Sağlık Hizmetleri Haftası sebebiyle açılan standı ziyaret eden misafirlerimize temek ilk yardım eğitimi verilerek 112 hizmetlerinin tanıtımı yapılmıştır.Özellikle trafikte ambulansa yol vermenin önemine değinilmiştir.
Tüm acil sağlık hizmetleri çalışanlarımızın haftası kutluyoruz.
Ambulansa Yol Ver, Yaşama Yol Ver.
#112Acil25Yaşında

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz