AÇIK HAVADA NOSTALJİK SİNEMA İLE BULUŞTURMASI
Kadirli Belediyesi Nostaljik Yaz Sinema Günleri kapsamında 5 Temmuz Çarşamba günü 20.30’da Şehit Mustafa Yağız Mahallesi Halı Sahada açık havada Cüneyt Arkın ve Fatma Girik’in başrolünde oynadığı “KÖROĞLU” filminin gösterimi gerçekleşecek. İzleyicilere Popcorn ve Su ikramında bulunulacaktır. Tüm hemşerilerimiz davetlidir
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)