İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Sporcular “ödüllendirildi”

Sporcular “ödüllendirildi”

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

9198 ÖĞRETMENİMİZLE 144 BİN 125 ÖĞRENCİMİZE EĞİTİM ÖĞRETİM HİZMETİ VERİLDİ
    • 22 Ocak 2024 - 08:10:16

9198 ÖĞRETMENİMİZLE 144 BİN 125 ÖĞRENCİMİZE EĞİTİM ÖĞRETİM HİZMETİ VERİLDİ

2023–2024 Eğitim-Öğretim yılının ilk yarısının sona ermesi nedeniyle Cebelibereket Şehit Ahmet Yılmaz İlkokulu’nu ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, öğrencilere karnelerini dağıttı. İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürü Dilşat Davarcı ve okulun öğretmenleri tarafından karşılanan Vali Yılmaz, ilk olarak öğrencilerin resimlerinden oluşan sergiyi gezdi. Ziyaretinin devamında öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Vali Yılmaz, çocuklarla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, ara tatilde dinlenmelerini ve bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Eğitim Öğretim yılının birinci yarısını tamamladık. 9198 öğretmenimizle 144 Bin 125 öğrencimize eğitim öğretim hizmeti verildi. Bu büyük bir eğitim ordusu. Çocuklarımızın geleceği için canla başla çalıştılar. Sevgili çocuklarımızın gelecekte daha iyi olmaları, Devletine, Milletine, Bayrağına, milli, manevi değerlerine bağlı gençler olarak yetiştirilmeleri, başarılarla dolu bir hayatları olması için mücadelemizi sürdürüyoruz. Çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmenin gayreti içindeyiz. Sevgili öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi gösterdikleri gayretten dolayı kutluyorum. Başta İl Milli Eğitim Müdürümüzün, eğitim kadromuzun, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin eğitim alanında büyük bir mücadele verdiklerine hep şahit oldum. Bundan sonra da bu azmimiz ve başarımız devam edecek. Çocuklarımızın tatillerini dinlenerek ve kitap okuyarak geçirmelerini, ikinci döneme de güzel bir şekilde hazırlanarak başlamalarını diliyorum. Emek veren bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Osmaniye’mizin eğitim öğretim hayatının hep başarıyla, hep ileriye ve en iyiyi yakalama gayretiyle devam edeceğimizi belirtiyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, sınıf ziyaretlerinin ardından öğretmenler odasında okulun öğretmenleri ile bir araya geldi. Öğretmenlerimizle bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, “Başta İl Milli Eğitim Müdürümüzü, ekibini ve asıl kahraman siz öğretmenlerimizi kutluyorum. Biz de elimizden geldiğince bu mücadelemizde elimizden geldiğince hep yanınızda olmaya gayret ediyoruz. Bir ülkenin gelişmesi ve kalkınmasının, yetişmiş insan gücü ve eğitim kalitesi ile orantılı olduğuna inanıyorum. Ne kadar nitelikli insan yetiştirirsek Ülkenin huzuru da refahı da her anlamda gelişmesi de olumlu olacaktır ve buna bağlıdır. Bölgemize baktığımızda eğitimde Osmaniye olarak önde olduğumuzu görüyorum. Bununla da gurur duyuyorum. Bu gururu yaşattığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. ”dedi.

Vali Yılmaz, öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileyerek ziyaretine son verdi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz