YILIN ÖĞRETMENİ SUMBAS’TAN OSMANİYE’Yİ ANKARADA TEMSİL EDECEK

YILIN ÖĞRETMENİ SUMBAS’TAN OSMANİYE’Yİ ANKARADA TEMSİL EDECEK

KAYMAKAM AHMET ARIK’IN  ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

KAYMAKAM AHMET ARIK’IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

DURMUŞOĞLU “MESLEKLERİNİ SEVGİ VE ÖZVERİYLE GÖREVİNİ YERİNE GETİREN ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜNÜ KUTLUYORUM”

DURMUŞOĞLU “MESLEKLERİNİ SEVGİ VE ÖZVERİYLE GÖREVİNİ YERİNE GETİREN ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜNÜ KUTLUYORUM”

BAŞKAN TARHAN “ YAPILANDIRMA YASASINDAN VATANDAŞLARIMIZ YARALANABİLİR”

BAŞKAN TARHAN “ YAPILANDIRMA YASASINDAN VATANDAŞLARIMIZ YARALANABİLİR”

İLK AŞKIM BABAM…

İLK AŞKIM BABAM…

    • 3 Haziran 2020 - 07:28:59

AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini (CGC) ziyaret etti.
CGC Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cihangir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti.
Türkiye’nin koronavirüs tedbirleri kapsamında normalleşme sürecine girdiğini ve bir çok işyerinin artık belirlenen kurallar dahilinde hizmet vermeye başladığını ifade eden Cihangir, toplum olarak her bireyin üzerine düşen görevler olduğunu kaydetti.
AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla, gönül seferberliği başlatıldığını kaydetti.
Şehrin bütün köylerine kadar ev ev ziyaret edip vatandaşlarla birlik ve beraberliği sağlamlaştıracaklarını ifade eden Kaya, şunları kaydetti:
“Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını ile mücadelede Türkiye’nin tüm dünya ülkelerinin önünde yer aldı. Ülke olarak bugüne kadar 85 ülkeye sağlık ekipmanı yardımı yaptık. Bunların için de ABD, İngiltere gibi ülkeler de var.
Sadece yurt içinde değil, yurt dışındaki vatandaşlarımızın da yardımına koştuk. Tüm dünya Türkiye’ye gıpta ile baktı. Japonya, Türkiye’ye bu çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Bütün bunlar bizim ülkemizin gururu oldu. Artık ülkemizde 1 Haziran itibarıyla da normalleşme takvimine geçildi. Kentimiz de de esnaflarımız belirlenen kurallar dahilinde işyerlerini açmaya başladı. Bu anlamda bazı cadde ve sokaklarda maskesiz dolaşmak da yasaklandı. Vatandaşlarımızın da bu çerçevede maskesiz sokağa çıkmamaları, çıktıklarında da sosyal mesafe kuralına riayet etmeleri bu süreçte büyük önem taşımaktadır”
Kaya, ilçe ziyaretleri gerçekleştirerek esnaf ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldiğini de sözlerine ekledi. CGC Basın

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz