ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

6 Yılda 6 Bin 300 Bebeğe “Hemşehrilik” Beratı
    • 3 Kasım 2018 - 07:29:03

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde 6 yıl önce başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında Belediye Başkanı Ömer Tarhan, 6 bin 300 yeni doğan bebeğin ailesini ziyaret ederek hemşehrilik beratı ve çeşitli hediyeler verdi.

Kadirli Belediyesince 6 yıl önce başlatılan proje kapsamında 6 bin 300 yeni doğan bebek ziyaret edildi. Ziyaretlerin tamamına yakınını bizzat Belediye Başkanı Ömer Tarhan gerçekleştirdi. Ziyarette ailelere yeni doğan bebek için hemşehrilik beratı ile zıbın seti gibi çeşitli hediyeler verildi.

Günlük olarak hastanelerden ve Nüfus Müdürlüğünden yeni doğan bebeklerin bilgilerini aldıklarını belirten Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, “Sosyal belediyecilikte büyük ivme kazanmış belediyemiz her zaman halkının yanında, halkının iyi gününde, kötü gününde onlarla beraber olmaktadır. İlçe genelinde 6 yıl önce başlattığımız ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında şu ana kadar 6 bin 300 yeni doğan bebeğimizi ziyaret ettik. Ziyaretlerin tamamına yakınını belediye başkanı olarak ben gerçekleştirdim. Ziyaretlerde ailelere yeni doğan bebek için hemşehrilik beratı veriyoruz. Bunun yanı sıra bebek setinden oluşan bir hediye paketimiz var, hediyemizi takdim ediyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde 6 yıl önce başlattığımız bu uygulamayı bundan sonra da devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz