Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Osmaniye İl Başkanlığına Etem Demir  Atandı.

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Osmaniye İl Başkanlığına Etem Demir Atandı.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TAPSIZ’IN YARIYIL TATİLİ MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TAPSIZ’IN YARIYIL TATİLİ MESAJI

DÜNYACA ÜNLÜ KARATEPE KİLİMLERİ İÇİN TESCİL BAŞVURUSU YAPILDI

DÜNYACA ÜNLÜ KARATEPE KİLİMLERİ İÇİN TESCİL BAŞVURUSU YAPILDI

YAYLALARDAKİ HAYVANLARA KADİRLİ BELEDİYESİ TARAFINDAN MAMA VE EKMEK BIRAKILDI

YAYLALARDAKİ HAYVANLARA KADİRLİ BELEDİYESİ TARAFINDAN MAMA VE EKMEK BIRAKILDI

6 Yılda 6 Bin 300 Bebeğe “Hemşehrilik” Beratı
    • 3 Kasım 2018 - 07:29:03

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde 6 yıl önce başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında Belediye Başkanı Ömer Tarhan, 6 bin 300 yeni doğan bebeğin ailesini ziyaret ederek hemşehrilik beratı ve çeşitli hediyeler verdi.

Kadirli Belediyesince 6 yıl önce başlatılan proje kapsamında 6 bin 300 yeni doğan bebek ziyaret edildi. Ziyaretlerin tamamına yakınını bizzat Belediye Başkanı Ömer Tarhan gerçekleştirdi. Ziyarette ailelere yeni doğan bebek için hemşehrilik beratı ile zıbın seti gibi çeşitli hediyeler verildi.

Günlük olarak hastanelerden ve Nüfus Müdürlüğünden yeni doğan bebeklerin bilgilerini aldıklarını belirten Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, “Sosyal belediyecilikte büyük ivme kazanmış belediyemiz her zaman halkının yanında, halkının iyi gününde, kötü gününde onlarla beraber olmaktadır. İlçe genelinde 6 yıl önce başlattığımız ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında şu ana kadar 6 bin 300 yeni doğan bebeğimizi ziyaret ettik. Ziyaretlerin tamamına yakınını belediye başkanı olarak ben gerçekleştirdim. Ziyaretlerde ailelere yeni doğan bebek için hemşehrilik beratı veriyoruz. Bunun yanı sıra bebek setinden oluşan bir hediye paketimiz var, hediyemizi takdim ediyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde 6 yıl önce başlattığımız bu uygulamayı bundan sonra da devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz