“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

30 YIL SONRA BİR ARAYA GELEREK HASRET GİDERDİLER 
    • 16 Ocak 2023 - 11:04:49

30 YIL SONRA BİR ARAYA GELEREK HASRET GİDERDİLER N

Niğde Eğitim Fakültesi mezunları 30 yıl sonra bir araya gelerek hasret giderdiler.

Aralarında Akademisyen,öğretmen ve Milletvekilinin de bulunduğu Fakülte mezunları eski günleri yad ederek anılarını tazelediler.

Karatepe Park otelde yemekli toplantıda bir araya gelen mezunlardan Mehmet Nuri Arıoğlu ilkokulu müdürü Selim Yiğit, mezun olan arkadaşlarımızla o günün şartları ile ülkemizin çeşitli yerlerine dağıldık. Herkes farklı yerlerde çalışma hayatına atılınca görüşmemiz zor oldu.

Yıllar sonra kader bir çok arkadaşımızla birlikte bizleri kendi ilçemizde bir araya getirdi.Bu organizasyon ile birlikte bir araya gelip hem eski günleri yad ettik, hem de yeni yaşantılarımızdan bahsettik.

Bizlerin bir araya gelmesinde ev sahipliği yapan ve beraber aynı sıralarda okuduğumuz önceki dönemler Ak parti Osmaniye Milletvekilimiz sayın Durdu Mehmet Kastal’a teşekkür ediyoruz.

“İnşallah önümüzdeki günlerde daha geniş kapsamlı tekrar bir araya gelmeyi düşünüyoruz.” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz