Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta Osmaniyespor FK, sahasında Cizrespor ile golsüz berabere kaldı.Stat: 7 OcakHakemler: Tolga Akbaba xx, İsmail Semih İleri xx, Batuhan Bıyıklı xxOsmaniyespor FK: Yağızcan Akyürek xx, Emre Baysal xx, Kerim Bölük xx, Erkan Çam xx, Tayfun Sabri Gümüşoğlu xx, Alper Yener xx, Soner Birinci xx, Yavuz Koç xx, Bekir Can Kara xx, Alpay Aldemir xx (Gencay Erten dk. 82 ?), Burak Evren x (Bora Yılmaz dk. 62 ?)Cizrespor: Murat Günal xx, Oğulcan Enes Demiroğlu xx, Kağan Kayalı xx, Emrah Çalışlar xx, Özgür Kedikli xx (Hüseyin Arabacığolu dk. 68 x), Ekrem Sütçü xx, Burak Koçer xx, Furkan Özdemir xx, Emre İşçiler xx (Serhat Bütün dk. 82 ?), Burak Yılmaz xx, Hakan Doğan x (Hasan Üstübücü dk. 69 x)Sarı kartlar: Emre Baysal, Erkan Çam, Bekir Can Kara, Soner Birinci (Osmaniyespor FK), Özgür Kedikli, Furkan Özdemir (Cizrespor) –
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)