Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğünün destekleriyle, Şehit Veli Demiryürek Bilim ve Sanat Merkezinde üretimi yapılan 120 adet yüz koruyucu siperli maske, İl Sağlık Müdürlüğüne teslim edildi. Yüz koruyucu siperlikleri İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Ablak’tan teslim alan İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, korona virüsü (Covid 19) nedeniyle ülke genelinde sürdürülen salgınla mücadele çalışmaları kapsamında kendilerine verilen bu destekten dolayı, tüm sağlık çalışanları adına teşekkür etti.
Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak ise bu tür siperliklerin sağlıkçılar tarafından yoğun bir şekilde kullanıldığını belirterek, “Bunları, Şehit Veli Demiryürek Bilim ve Sanat Merkezimizde 3 boyutlu yazılılarımızla üretiyoruz. Osmaniye genelinde ki bütün 3D yazıcıları tek bir merkezde toplayıp bu siperliklerden üretim yaptık. 120 adet yüz koruyucu siperli maskemizi bugün teslim ediyor ve hayat kurtarmasını ümit ediyoruz.” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu