3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Kadirli’de zhinsen ve bedensel engelliler, mehteran takımı eşliğinde ilçe merkezinde yürüyüş gerçekleştirdi.
Kent meydanında toplanan engelliler, ellerinde döviz ve pankartlarla zihinsel engellilerin oluşturduğu mehteran takımı eşliğinde Belediye Engelli Koordinasyon Merkezi’ne kadar yürüdü.
Koordinasyon merkezi önünde düzenlenen programda Engelsiz Yaşam Merkezi’nde tedavi gören engellilerden oluşan halk oyunları ekiplerinin gösterileri sunuldu. Protokol üyelerinin engelli öğrenciler tarafından hazırlanan el işi ve resim sergisini ziyarete açmasının ardından engelli öğrencilerin protokole hediye vermesiyle program sona erdi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)