293 İŞÇİYE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ YAPILDI
Kadirli Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında 293 işçiyi kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzalandı. Belediye BaşkanıDr. Ömer Tarhan ile Hizmet İş Sendikası Osmaniye Şube Başkanı Kadir Çenet arasında İmzalanan Toplu İş sözleşmesi kapsamında 293 personele 01.07.2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere maaşlara %30 Zam yapılırken 01.01.2024 tarihinde devletimizin asgari ücrete vereceği zam oranında artış uygulanacaktır. Ayrıca Sosyal Haklara ise %100 ile %200 arasında zam yapılmış ve imzalanmıştır. Tüm İşçilerimize hayırlı olsun
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu