ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

AK PARTİ TEŞKİLATINDAN CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEK
    • 25 Şubat 2019 - 07:31:17

Kadirli Ak Parti ilçe başkanı İsmail Oruç Cumhur ittifakının Milliyetçi Hareket Partisi adayı ve mevcut belediye başkanı Ömer Tarhan’a teşkilat olarak desteğimiz tam dedi.Geçtiğimiz günlerde Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan ve seçim koordinasyon başkanı Hakkı Tokgöz ile bir grup Milliyetçi Hareket Partisi ilçe yönetim kurulu üyeleri Ak parti ilçe teşkilatını ziyaret etmiş ve samimi bir ortamda bu ziyaret gerçekleşmişti.
Açıklama yapan Başkan Oruç,AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak hep birlikte el ele verdiklerini birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduklarını belirterek,Cumhur ittifakının önemine değinip bizler genel merkezin ve sayın Cumhurbaşkanımızın emrindeyiz dedi.Bu seçimde Türkiye’mizin bekası için oy vereceğiz İttifakın tüm üyeleri olarak başarılı olmak için çalışacağız diyen Oruç, 1 Nisan sabahı hem ülke genelinde hem de ilçemizde bu seçimlerden hep birlikte zaferle çıkacağız.Tüm teşkilat olarak hizmet sevdamızı gönlümüze koyarak büyük bir heyecan duyuyoruz. Biz hazırız ve bunu İnşallah hep birlikte başaracağız. Bu oluşan ittifak gönüllere atılmıştır sayın Cumhurbaşkanımız ne derse sonuna kadar destekleriz dedi.Oruç,İl Genel Meclis Üyeliği seçiminde kendi adaylarını destekleyeceklerini ve belediye meclis üyeliği için de partilerinden 9 adayın listeye girdiğini belirtti.
Oruç ayrıca İlçemizin kaybedecek zamanı yok sorun değil çözüm üreten bir yapılanmayla Kadirli’mizi daha da ileri taşıyacağız.Değer katacağına inandığımız projelerimizi,düşüncelerimizi ve fikirlerimizi MHP li arkadaşlarımızla paylaşacağız. Allah’ın izniyle hep birlikte daha güçlü bir Kadirli İçin Cumhur İttifakına sahip çıkacağız dedi.
Başkan Oruç’un önümüzdeki günlerde Cumhur ittifakı ile ilgili geniş bir basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz