SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

2019 YILI FARK ÖDEMESİ DESTEKLEMELERİ BAŞVURU SÜRELERİ UZATILDI..
    • 25 Mart 2020 - 07:03:55

Hububat Baklagil (Ekmeklik Buğday), Dane Mısır, Yağlı Tohumlar (Pamuk, Soya ve Ayçiçeği) ve Dane Zeytin Fark Ödemesi Destekleri yanısıra İyi Tarım Uygulamaları ve Organik Tarım Desteklemeleri başvuru süreleri uzatıldı..
Kadirli İlçe Tarım ve Ormam Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“24 Mart 2020 tarihinde yayınlanan Bitkisel Üretime Destekleme Ödemesi Yapılmasına Dair Tebliğ’de (Tebliğ No: 2019/46) Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (Tebliğ No: 2020/10) gereğince 2019 üretim sezonunda hasadı gerçekleşen Hububat Baklagil (Ekmeklik Buğday) ve Dane Mısır Fark Ödemesi Desteklemeleri başvuru süreleri 29 Mayıs 2020’ye, Yağlı Tohumlar (Pamuk, Soya ve Ayçiçeği) ve Dane Zeytin Fark Ödemesi Desteklemeleri ile beraber İyi Tarım Uygulamaları ve Organik Tarım Desteklemeleri başvuru süreleri 30 Nisan 2020’ye uzatılmıştır.
Koronavirüs pandemisi nedeniyle alınan tedbirler çerçevesinde üreticilerimizin fark ödemesi desteklemeleri başvuru sürelerinin uzatılmasını dikkate alarak ilgili desteklemelere başvurmak için acele etmemeleri önemle rica olunur..”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz