BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

EMNİYETTEN OKULLARA “NARKOREHBER” TOPLANTISI

EMNİYETTEN OKULLARA “NARKOREHBER” TOPLANTISI

KAYMAKAM TAŞKIRAN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

KAYMAKAM TAŞKIRAN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

VALİ YILMAZ, KIZYUSUFLU KÖYÜ’NDE  VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

VALİ YILMAZ, KIZYUSUFLU KÖYÜ’NDE VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

OSMANİYE BATI (SAKIZGEDİĞİ) KAVŞAĞI AÇILIŞ TÖRENİ ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU’NUN KATILIMIYLA YAPILDI

OSMANİYE BATI (SAKIZGEDİĞİ) KAVŞAĞI AÇILIŞ TÖRENİ ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU’NUN KATILIMIYLA YAPILDI

    • 27 Kasım 2018 - 07:53:33

AK Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı İskender ZENGİN :

“BİRLİKTE BELEDİYECİLİK YAPACAĞIZ ”

Ak Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı İskender Zengin, Gönül Belediyeciliği için yola çıktığını belirterek; Şu ana kadar yapılan hizmetleri daha da ileri seviyelere taşıyarak, memleketimize, milletimize faydalı Sosyo-Kültürel ve Ekonomik alanda da ilçeyi refah seviyelerine yükseltmek için çalışacağını söyledi.
“Hep Birlikte” yöneteceğiz sloganı ile makama değil, gönüllerin belirleyeceği göreve talip olduğunu da belirten Zengin şunları kaydetti. “İlçemizin tüm kesimi ile kucaklaşarak, istişare ederek 7’den 70’e her bir insanımızın görüşüne, bilgisine, birikimine, fikrine ihtiyacımızın olduğunu biliyorum, Yönetmeye değil, Halkımız tarafından yönetilmeye talip oldum, bütün Mahallelerimizin tüm dinamikleriyle bütünleşerek Hep Birlikte Belediyecilik yapacağız” dedi.
Halkın öncelikli sorunları olduğunu ve bunu mesleği gereği’de halkın içerisinde olduğundan bildiğini söyleyen Zengin sözlerini şöyle sürdürdü. “ Herşeyden önce gerçekçi olmamız gerekiyor ki; ben şimdi desem, ‘Andırın’a Deniz getireceğim, Hızlı Treni Andırın’dan geçirteceğim, daha sonra’da havaalanı kuracağım. İnandırıcı mı?. Öncelikle 2023 hedefleri doğrultusunda hayal ettiğimiz ‘Daima İleri’ hedefini gerçeğe dönüştürmek için halkın teveccühünün ne kadar önemli olduğunu biliyorum, onun için öncelikli sorunlarımız var, halkımızın özlemini çektiği gerçeğe dönüşecek projelerimiz var” dedi.

SEN, BEN DEMEYECEĞİZ, HEP BERABER DİYECEĞİZ

Yerel yönetimlere talip olan birbirinden değerli insanların da olduğunu belirten Zengin, “Hangi parti’den hangi siyasi görüşten olursa olsun hepimizin ortak bir amacı var, insanlarımıza hizmet etmek için bu göreve talip oluyoruz, bende bu arkadaşlarınızdan birisisiyim. Görev istenmez verilir anlayışı içerisinde halkımızın vereceği görev olursa başımız gözümüz üstünedir. Verilecek görevin bilinci ve sorumluluğunu layığı ile yerine getirmenin çabası ve gayreti içerisinde halkımızla bütünleşerek bunu yerine getireceğiz” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz