“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

    • 22 Haziran 2023 - 08:50:44

VALİ YILMAZ’DAN GAZİ ÖZDEMİR’E ZİYARET

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi, 21.06.2007 tarihinde Şırnak Jandarma Özel Harekâtta görev yapmakta iken arazi arama tarama esnasında mayına basması sonucu iki ayağını kaybederek Gazi olan Jandarma Uzman Çavuş Harun Özdemir’i evinde ziyaret etti. Ziyaret sırasında Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi. Vali Yılmaz, Gazimize, Kur’an-ı Kerim ve Bayrağımızı takdim etti.

Gazimiz ve ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehitlerimize ve Gazilerimize minnet borcumuzu asla ödeyemeyeceğimizi ifade ederek, “Şehitlerimizin aileleri ve Gazilerimizin her zaman yanındayız. Bu vesile ile Şehitlerimize ve ebediyete intikal eden Gazilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, hayatta olan Gazilerimize aileleriyle birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum.”dedi.

Gazimiz Jandarma Uzman Çavuş Harun Özdemir v

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz