“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

ÖĞRENCİLER OKULLARINDA MORAL BULDU
    • 9 Mart 2023 - 10:36:23

 Kadirli’de okulları kapalı olan öğrenciler okullarına gelerek Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatlarını kaybedenler anısına saygı duruşunda bulundu istiklal marşını okudu.
Kadirli Mehmet Nuri Arıoğlu ilkokulu öğrencileri  ara tatil ve depremlerden dolayı uzun süre kapalı olan okullarına velileriyle birlikte gelerek hem yaşadıkları travmayı üzerlerinden atmak hemde okullarına adapte olmak için kitap okuma etkinliği düzenlediler.
13 Mart’ta Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açılması planlanan okullar arasında olan Osmaniye’de öğrenciler,velileriyle birlikte kitap okuyarak rehber öğretmenlerle birlikte  eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirdi.
Uzun süre arkadaşlarından ayrı kalan ve okullarını özleyen  öğrenciler,okul idaresinin yaptığı bu etkinlik sayesinde arkadaşlarıyla özlem giderme şansı buldular.
Okullarını çok özlediklerini belirten öğrenciler arkadaşlarına kavuştukları ve böyle bir etkinlik te oldukları çin çok mutlu olduklarını söylediler.
Çocuklarıyla birlikte okuma etkinliğine katılan veliler de,bugün çocuklar okula kavuştu. Ne güzel herkes kitap okuyor biraz depremden etkilenen çocuklarımız burada moral oluyor. Okula gelmeleri güzel. Hem depremi unutuyorlar. Evde çünkü çocuklar tedirgin depremden korkuyorlar. Burada güzel vakit geçiriyorlar kitap okuyorlar herkes burada dediler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz