“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU
    • 2 Haziran 2023 - 15:38:47

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

Kadirli’de LGS ve bursluluk sınavlarındaki başarılarıyla adından söz ettiren ve çok sayıdaki projeyi aynı anda yürüten 15 Temmuz İmam Hatip Ortaokulunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve geleneksel hale gelen “Bilge Çocuk Ödüllü Deneme Sınavı” nda dereceye giren öğrencilere yönelik ödül töreni düzenlendi.. Okulum toplantı salonunda düzenlenen programda dereceye giren öğrencilere scooter, akıllı bileklik ve futbol topu gibi Çeşitli ödüller, 5 öğrenciye de katılım mansiyon ödülü verildi..

Ayrıca dereceye giren öğrencilerin başarısına katkılarından dolayı öğretmenlerine de hediyeler verdildi..

Açılış konuşmasında dinamik bir kadroya sahip olduklarını belirten Okul Müdürü Muzaffer Loğoğlu, bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Okulun başarılarından ve fiziki yapısından bahseden Loğoğlu, İmam Hatip Ortaokulları ile diğer Ortaokulların müfredatlarının aynı olduğuna dikkat çekti. Okullarında Yoğunlaştırılmış Yabancı Dil Programı kapsamında haftalık 8-9 saat İngilizce dersi işlendiğini ifade eden Loğoğlu, yarışmaya katılan öğrencilere ve emeği geçen öğretmenlere teşekkür etti.

Program İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Davut Gökçeli ve okulun önceki dönem Müdür Yardımcısı Serdar Güven’in sınavda başarı sağlayan öğrencilere ve öğrencileri yetiştiren öğretmenlerine hediye taktim etmesinin ardından sona erdi..

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz