23 NİSAN EN GÜZEL BALKON SÜSLEME YARIŞMASI

23 NİSAN EN GÜZEL BALKON SÜSLEME YARIŞMASI

KİBİR …

KİBİR …

Fidan üretim tesisinde yolu kesişen iki kadın fidanlık kurdu

Fidan üretim tesisinde yolu kesişen iki kadın fidanlık kurdu

VALİ YILMAZ’DAN ENERJİ-SA’YA ZİYARET

VALİ YILMAZ’DAN ENERJİ-SA’YA ZİYARET

YURTLARDA KALAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL ZİYARETİ
    • 17 Nisan 2020 - 11:05:42

Osmaniye’de korona virüs salgını ile mücadelede mesai kavramı gözetmeksizin gece gündüz çalışan ve ailelerini riske atmamak için öğrenci yurtlarında kalan sağlıkçılara moral ziyaretinde bulunuldu. Sağlık-Sen Şube Başkanı Muhittin Çenet ve üyeleri, Fakıuşağı Mahallesinde ki Kıredi Yurtlar Kurumu (KYK) Karacaoğlan Erkek Öğrenci Yurdunda kalan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek, üzerinde “Umudun adı siz, alkışlamak az, iyi ki varsınız” etiketi bulunan paketlerde meyve ikram ettiler.
Korona virüs ile mücadelede sağlık çalışanlarının morallerinin yüksek olmasının büyük önem taşıdığını ifade eden Başkan Çenet, “Kahraman sağlık çalışanlarımızın morallerini yüksek tutmak için meyve ikramında bulunduk. Onlar ailelerini riske atmamak için günlerdir yurtta kalıyor. Allah, yar ve yardımcıları olsun. Sağlık çalışanlarımız görevde, halkımız evde kalsın” dedi. Çenet, Osmaniye Devlet Hastanesinde pandemi servisindeki sağlık çalışanlarına da meyve ikramında bulunulduğunu söyledi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz