İŞGALLER ÜZERİNE-30….

İŞGALLER ÜZERİNE-30….

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI  “BAŞARABİLİRSİN”

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI “BAŞARABİLİRSİN”

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Yeni basın kartları dağıtılmaya başlandı
    • 11 Temmuz 2019 - 10:16:08

Başbakanlık Basın Enformasyon Genel Müdürlüğünün Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına bağlanmasının ardından kurumun yeniden yapılanması nedeniyle, yenilenen basın kartları gazetecilere verilmeye başlandı.

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğünün Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına bağlanmasının ardandan gazetecilere verilen basın kartlarında da değişikliğe neden oldu. Uzun zamandır dağıtılması beklenen ve güncellenen ‘sarı’ basın kartları, rengi değişmiş haliyle verilmeye başlandı. Adana Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğünde dağıtımı başlanan kartların ilk kısmı imza karşılığı dağıtılırken, diğer kısmının da önümüzdeki günlerde geleceği açıklandı.
YENİ KARTLARDA TURKUAZ VE PEMBE RENK KULLANILDI
Yıllardır süre gelen bir gelenek ve göz aşinalığı bu kart değişimiyle birlikte sona erdi. Resmi adı “Basın Kartı” olduğu halde renginden dolayı herkesin “Sarı Basın Kartı” olarak bildiği bir kartın rengi de değişti. Basın kartları rengi bu kez turkuaz oldu. Bir kısmında ise hafif pembeyi anımsatan bir renk mevcut. Eski basın kartının arka fonunda dünya silueti yer alırken yeni basın kartlarına dikey bir görünüm verildi.
E. Yüksel İbicioğlu yeni kartının hayırlı olmasını temini ediyoruz.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz