ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

Yangında zarar gören işyerini tekrardan açtı Destek olanlara teşekkür etti
    • 10 Aralık 2020 - 07:35:04

07 Kasım 2020 tarihinde çıkan yangında zarar gören Mehmetli – Armağanlı yolu üzerindeki Dostlar Sucuk Ekmek ve Kebap isimli işyeri, yapılan tadilatın ardından bugün tekrardan müşterilerinin hizmetine açıldı.
İşletmelerinin büyük bir afetin ardından tekrar hizmete girmesi nedeniyle sosyal medya sayfasından açıklamalarda bulunan işletme sahibi Yılmaz İbicioğlu, “Bir ay önce SUMBAS-MEHMETLİ yolu üzerinde bulunan ve çıkan yangında yanan iş yerimizi yeniden size ve işimize verdiğimiz değerden dolayı, daha nezih, daha hijyen,daha temiz bir şekilde yeniden yaptık. Tekrardan ilçemize,beldemize, Mahallemize ve tüm müşterilerimize hizmet vermeye başlayacağız inşallah.
Bu yapım süreceğinde emeği geçenlere teşekkür eden işletme sahibi İbicioğlu, Öncelikle bu süreçte bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Sumbas Belediye Başkanımız Zeki Demiroğlu’na, Mehmetli Belediye Başkanımız Fatih Seyitoğlu’na ve bacanağım levent uz ile her zaman desteklerini bizlerden esirgemeyen siz çok değerli müşterilerimize teşekkür ederim..” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz