SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

JANDARMADAN  BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

VEFAT EDEN ÖĞRETMEN AİLELERİNE İFTAR
    • 6 Nisan 2023 - 10:00:24

VEFAT EDEN ÖĞRETMEN AİLELERİNE İFTAR

  Vali Dr. Erdinç Yılmaz, depremde vefat eden öğretmenlerimizin yakınları ve depremde yakınlarını kaybetmiş öğretmenlerimizle iftarda bir araya geldi. Samet Aybaba Spor Lisesinde düzenlenen iftar programına İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri de katıldı.

İftar öncesinde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, “Biz büyük bir aileyiz. 6 Şubat’ta yaşadığımız büyük felaket neticesinde ailemizin bir parçası olan 36 çalışma arkadaşımızı Yüce Rabbimize emanet ettik. Biz onların şehitliğine iman ediyoruz. Bizim yegane görevimiz, çalışma arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin isimlerini sonsuza kadar yaşatmak, birbirimizin yarasını sarmak, birbirimize merhem olmak. Bu felaketi çocuklarımız, gençlerimiz bir daha yaşamasınlar diye tekrar tekrar öğretmek. Hepinize hoş geldiniz diyorum. Şeref verdiniz, onur verdiniz. Hayırlı iftarlar.”dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ise yaptığı konuşmada, “Bu acı, zor bir acı. Sizlerin bu acısını yürekten paylaşıyorum. Asla onları unutmayacağız ve biz onların cennete gittiğine inanıyoruz. Allah mekanlarını cennet etsin. Allah bir daha bize böyle acılar yaşatmasın, dileğimiz o. Hayırlı iftarlar diliyorum.”dedi. Vali Yılmaz, programı düzenleyen İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür etti.

Okunan ezanla birlikte oruçlar açıldı. İftar programında depremde vefat eden vatandaşlarımız için dua okundu.

 

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz