ALASIRT’TAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

ALASIRT’TAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Öğretmenevi’nde öğretmenlere çiçek..

Öğretmenevi’nde öğretmenlere çiçek..

  Jandarmanın arama yaptığı evden cephanelik çıktı

  Jandarmanın arama yaptığı evden cephanelik çıktı

bitkin halde bulunan puhu tedaviye alındı

bitkin halde bulunan puhu tedaviye alındı

ZABITADAN MİNİKLERE SÜRPRİZ ZİYARET

ZABITADAN MİNİKLERE SÜRPRİZ ZİYARET

Vali Yılmaz spor sonunda incelemelerde bulundu
    • 24 Ekim 2022 - 18:16:49

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, inşaatı tamamlanan Çok Amaçlı Spor Salonu’nda incelemelerde bulunarak, devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, Vali Yılmaz’a verdiği bilgilerde inşaatı tamamlanan Çok Amaçlı Spor Salonu’nun en kısa sürede hizmete girmesi için çalışmaların devam ettiğini ifade ederek, binada 4 bireysel spor salonu, 1 müsabaka salonu, voleybol, basketbol ve fitness salonları, yemekhane, toplantı salonu, bekleme salonu, birebir derslik, antrenör odaları, idari odalar ve il temsilcisi odasının yer aldığını söyledi. İl Müdürü Acar, Çok Amaçlı Spor Salonu’nda voleybol, basketbol, badminton, masa tenisi, boks, kick boks, wushu, taekwondo, karate, jimnastik ve güreş gibi spor branşlarının yapılabileceğini belirtti.

 

Vali Yılmaz, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Çok Amaçlı Spor Salonumuz tamamlanmak üzere. İnşallah bir ay içinde hizmete girecek ve sporcularımız çok daha rahat bir ortama kavuşmuş olacaklar. Sporcularımız, sporun birçok alanında çok ciddi başarılar elde ediyorlar. Çok Amaçlı Spor Salonumuzla birlikte bu başarıyı daha da ileriye götüreceklerine inanıyorum. Böyle bir hizmet Osmaniye’miz için çok faydalı, Devletimizden Allah razı olsun. Bu hizmeti Osmaniye’mize kazandırmış olmak Osmaniye’mizin sporuna çok katkı sağlayacak. Emeği geçen bütün arkadaşlarımızı kutluyorum.” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz