İŞGALLER ÜZERİNE-30….

İŞGALLER ÜZERİNE-30….

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI  “BAŞARABİLİRSİN”

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI “BAŞARABİLİRSİN”

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

VALİ ÖMER FARUK COŞKUN ANDIRIN ‘I ZİYARET ETTİ
    • 7 Ağustos 2020 - 06:58:44

İlçe Kaymakamı İbrahim Güneş ve Belediye Başkanı Ahmet Doğan ve daire amirleri tarafından karşılanan Vali Coşkun, İlçe Kaymakamlık Makamını ziyaret etti.
Kaymakamlık ziyaretinin ardından esnaf ziyaretlerinde de bulunan Vali Coşkun, Koronavirüs önlemleri kapsamında, “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla ilçemizde maske, sosyal mesafe ve temizlik denetimi yaptı.
İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine göndermiş olduğu genelge ile, Türkiye genelinde bugün yapılan denetimler kapsamında Vali Coşkun, vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı alanları ziyaret ve denetlemelerde bulundu.
Vali Coşkun denetlemeler sırasında vatandaşlar ve esnaflarla da bir süre sohbet ederek, ilgili Bakanlıklarımızın ve Bilim Kurulumuzun almış olduğu tedbir kararlarına harfiyen uyulmasının önemine dikkat çekti.
BELEDİYE’Yİ ZİYARET ETTİ
Andırın Belediye’sine de ziyarette bulunan Vali Coşkun, Belediye Başkanı Ahmet Doğan tarafından çiçekle karşılandı. Belediyenin çalışmaları hakkında Vali Coşkun’a bilgiler veren Belediye Başkanı Ahmet Doğan, İlçenin Doğa, Kaleler ve Yayla Turizminin katkılarını sunumlarla anlattı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz