OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

VALİ DR. YILMAZ’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI
    • 15 Mayıs 2023 - 08:50:20

VALİ DR. YILMAZ’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Şefkatin ve merhametin simgesi, başımızın tacı annelerimiz; cennetin ayaklarının altında olduğuna inandığımız dünyadaki en değerli varlığımızdır. Yeryüzünde en kutsal görevi üstlenen annelerimiz, şefkat dolu yürekleriyle bizlere her zaman yol gösterici olmuş, hayatlarını her daim çocuklarına vakfetmiştir. “Dolu sînendeki ni’met, bereket/Anneler annesi Havvâ’dan mı” diyerek Arif Nihat ASYA’nın dizelerine taşıdığı annelerimiz, gün gelmiş vatan savunmasında en ön safta savaşmış gün gelmiş şehit ve gazi olmuştur.

Hayata dair her şeyin ilk öğretmeni olan annelerimizi bu anlamlı günde mutlu etmek, nefes aldığımız her gün merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak ve gurur duyacakları evlatlar olarak emeklerinin boşa gitmediğini göstermek hepimizin görevidir.

Evlatları vatanın bölünmez bütünlüğü için seve seve canlarını feda ederken bizlere emanet edilen şehit anneleri! Sizlere ne kadar hizmet etsek ne kadar sevgi, saygı, şefkat göstersek yine de hakkınızı ödeyemeyiz.

Bu yıl 14 Mayıs’ta kutlanan bu anlamlı günde annelerimizin kıymetini çok iyi idrak etme inancıyla, başta milletimiz ve devletimizin bekası uğruna yaptıkları fedakârlıklarla gönüllere taht kuran, gözünden sakındığı evladını şehadete uğurlayan annelerimiz olmak üzere, tüm annelerimizin gününü en içten duygularımla kutluyor, hepsini ayrı ayrı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz