SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

JANDARMADAN  BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, YARALI ASKERLERİMİZİ ZİYARET ETTİ
    • 21 Eylül 2023 - 07:37:02

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, YARALI ASKERLERİMİZİ ZİYARET ETTİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz beraberinde İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten ile birlikte, Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen adli arama faaliyetinde, A.D. adlı şüpheli şahıs tarafından ateş açılması sonucu yaralanan Jandarma Teğmen Şule Erdoğdu ve Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Gökhan Baysal’ı tedavi gördükleri Osmaniye Devlet Hastanesinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Vali Yılmaz, olayda yaralanan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak Şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Hasan Bozkurt’un eşi ve çocuklarına başsağlığı ve sabır dileklerini iletti.
Yaralı askerlerimizle bir süre görüşerek sağlık durumları hakkında bilgi alan Vali Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “Uyuşturucu kullanan, uyuşturucu ticareti yapan birine adli arama sırasında maalesef Astsubay Başçavuş Hasan Bozkurt personelimiz şehit oldu. Tabii ki çok üzgünüz. Allah’tan rahmet diliyoruz. Yakınlarına, ailesine başsağlığı diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun. Yine bir personelimiz, Teğmenimiz Şule Erdoğdu kulağından yaralandı. Tedavisi sürüyor. Herhangi bir sıkıntısı yok hamdolsun. Uyuşturucuyla mücadelemizi en kararlı bir şekilde sürdüreceğiz. Bunları bitirene kadar mücadelemiz devam edecek. Şüpheli gözaltında.” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz