EMNİYETTEN KAÇAMADILAR

EMNİYETTEN KAÇAMADILAR

İŞTE O ACI GERÇEK!

İŞTE O ACI GERÇEK!

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

OSMANİYE VALİSİ YILMAZ KÜÇÜK YAREN SU’NUN BİSİKLET HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

OSMANİYE VALİSİ YILMAZ KÜÇÜK YAREN SU’NUN BİSİKLET HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

VALİ COŞKUN VE MİLLETVEKİLİ DURMUŞOĞLU YAPIMI SÜREN OKUL İNŞAATLARINI GEZDİ
    • 3 Ocak 2019 - 09:29:51

 

Osmaniye valisi Ömer Faruk Coşkun ve Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu Kadirli’de  yapımı süren okul inşaatlarını gezdi.

İlk olarak Eğitime yeni  başlayan İlbistanlı ilkokulu ve ortaokulu ziyaret edildi ve  derslikler gezildi.Ardından İlçe sağlık Müdürlüğü ve Turizm otelcilik lisesi ile  devam eden diğer okul inşaatları, Hasan dede köprüsü ve ilçede yine devam eden arkeolojik kazı çalışmaları gezilirken yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler alındı.

Milletvekili Durmuşoğlu, en büyük yatırımlardan biri de  Eğitime yapılan yatırımdır. İlçemiz ve bölgemiz Eğitim ve öğretimde oldukça başarılı olmuş ve bu konuda büyük ilerleme kaydetmiştir. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.Onun yanında ilçemizde devam eden ve yapılacak olan yatırımları da yakından takip ediyoruz,İnşallah ilçemiz hak ettiği yatırımları alacak dedi.Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan,bazı kurum ve kuruluşların müdürleri, muhtarlar, ve Ak parti ilçe başkanı İsmail oruç ile teşkilat üyeleri de geziye iştirak etti.

 

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz