ÖLMEDEN ÖNCE FOTOĞRAFA BAK …

ÖLMEDEN ÖNCE FOTOĞRAFA BAK …

B U G Ü N   Ö Ğ R E T M E N L E R   G Ü N Ü  ÖĞRETMENİM

B U G Ü N Ö Ğ R E T M E N L E R G Ü N Ü ÖĞRETMENİM

İŞGALLER ÜZERİNE-7

İŞGALLER ÜZERİNE-7

İlçe Sağlık Çalışanlarına Baklava İkramı

İlçe Sağlık Çalışanlarına Baklava İkramı

Öğretmenler gününde “İSPİRLER OTOMOTİV”den örnek davranış

Öğretmenler gününde “İSPİRLER OTOMOTİV”den örnek davranış

ULU ÖNDER ATATÜRK’ÜN ARAMIZDAN AYRILIŞININ 82.YILDÖNÜMÜNÜ ANMA PROGRAMI YAPILDI
    • 10 Kasım 2020 - 18:47:31


Ulusal Kurtuluş savaşımızın mimarı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82.yılı münasebetiyle Kaymakamlığımız bahçesinde tören düzenlendi.
Törene Kadirli Kaymakamımız Ahmet Arık , Belediye Başkanı Dr.Ömer Tarhan,Cumhuriyet Başsavcısı Kasım Kılıç, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yusuf Avcı,Askerlik Şubesi Başkanı Astegmen Serhat Salğın,Ilce Emniyet Müdürü Mustafa As, siyasi parti temsilcilerinin yanısıra çok sayıda kurum ve daire amiri katıldı.
Anma töreni Atatürk büstüne çelenk konulması ile başladı.09.05 de çalınan siren sesi ile saygı duruşu, akabinde istiklal Marşı’nın okunmasi ile devam etti.Öğrencilerin şiirlerinin ardından günün anlam ve önemini belirten konuşma Savrun Şehit Mustafa Çiğiloğlu Anadolu Lisesi Tarih öğretmeni İbret Dal tarafından yapıldı.
Koronavirüs salgını nedeni ile sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek gerçekleştirilen Tören Savrun Şehit Mustafa Çiğiloğlu Anadolu Lisesi Resim Öğretmeni ve öğrencileri tarafından hazırlanan resim sergisinin gezilmesi ile son buldu.Kaymakamımız Ahmet Arık emeği geçenlere teşekkür ederek #Maske #Mesafe #Temizlik kurallarını hatırlattı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz