SEBEBİ HER YERDE

SEBEBİ HER YERDE

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi Başarıyla Tamamlandı
    • 18 Ekim 2021 - 18:39:43

TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi Başarıyla Tamamlandı

 

OKÜ Üniversite Sanayi İşbirliği Koordinatörlüğünce üç gün süren Fen ve Mühendislik Alanında TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi Üniversite Rektörlük Büyük Salonda genel değerlendirme yapılarak sona erdi.

Kapanış programına katılan Üniversite Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, “Fen ve Mühendislik Alanında TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi’ne katılan kursiyerlere, eğitmenlere ve Üniversite Sanayi İşbirliği Koordinatörümüz Doç. Dr. Bülent Yanıktepe’ye ve Düzenleme Kuruluna başarılı bir eğitim geçirdikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Rektör Uzun, konuşmanın ardından Düzenleme Kurulundan Üniversite Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Keleş, Fen Bilimleri Enstitü Müdürü Doç. Dr. Bülent Yanıktepe, Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Adnan Bozdoğan, Enerji Sistemleri Dr. Öğretim Üyesi Osman Kara, Endüstri Mühendisliği Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Ordu ile eğitmenler, Atatürk Üniversitesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sezai Erçişli, Çukurova Üniversitesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. N. Ebru Yaşa Kafkas, Çukurova Üniversitesi Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan, Erciyes Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Lale Özbakır ve Çukurova Üniversitesi Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Musa Bozdoğan’a Teşekkür Belgesi, katılan kursiyerler ise sertifikalarını takdim etti.

 

TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz