OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

TRAFİK SORUNU MASAYA YATIRILDI
    • 15 Ekim 2019 - 07:10:14

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Esnaf odaları Trafik sorununu masaya yatırmak çözüm ve önerileri dinlemek üzere bir araya geldi.
Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda İlçe Emniyet Müdürü Erkan Samaraz başkanlığında İlçemiz Esnaf Odaları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte trafik sorununun çözümü ve önerilerin konuşulduğu toplantıda bir araya geldi.
İlçe Emniyet Müdürü Erkan Samaraz, Emniyet olarak Atatürk Caddesi, Hükümet Caddesi, Eski Sanayi caddesi ve Andırın Caddesinde yaşanan trafik sorununun çözümü için çalışma başlattıklarını söyleyerek, sorunun çözümü için siz değerli esnaf odaları temsilcilerimizin de fikir ve önerilerini dinlemek için bir araya gelmiş bulunuyoruz dedi.
Alternatif güzergahlar, trafik akışının kolaylaştırılması ve emniyetin bu güzergahlarda alacağı görevler ile Kadirlimizin Trafik sorunun çözüme kavuşturulması için ortak akılla hep birlikte çalışacağız diyen Samaraz, uygulama ve çözüm önerilerini slayt eşliğinde katılımcılara anlattı. Ayrıca soru ve önerileri de dinleyen Samaraz hep birlikte bu sorunun üstesinden geleceğiz dedi.
Esnaf Odaları temsilcileri ise “ yapılan çalışmanın önemli olduğuna vurgu yaparak, sorunun çözümü için bizlerde önerilerimizi paylaştık ve konuştuk. Kadirli’nin öncelikli sorunun trafik sorunu olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu sorunun çözümü için artık daha çok yol kat edeceğiz ve daha çok bir araya geleceğiz” diyerek toplantıyı organize eden ve çalışma başlatan Emniyet Müdürü Erkan Samaraz’a teşekkür ettiler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz