SUMBAS’TA MİNİBÜS TAKLA ATTI 1 YARALI

SUMBAS’TA MİNİBÜS TAKLA ATTI 1 YARALI

BASKAN TARHAN AŞILAMA VURGUSU YAPARAK TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAYALIM DEDİ

BASKAN TARHAN AŞILAMA VURGUSU YAPARAK TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAYALIM DEDİ

Başkan Tarhan’dan çalışmalarla ilgili önemli açıklama..

Başkan Tarhan’dan çalışmalarla ilgili önemli açıklama..

Yangın büyümeden söndürüldü

Yangın büyümeden söndürüldü

TRAFİK SORUNU MASAYA YATIRILDI
    • 15 Ekim 2019 - 07:10:14

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Esnaf odaları Trafik sorununu masaya yatırmak çözüm ve önerileri dinlemek üzere bir araya geldi.
Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda İlçe Emniyet Müdürü Erkan Samaraz başkanlığında İlçemiz Esnaf Odaları ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte trafik sorununun çözümü ve önerilerin konuşulduğu toplantıda bir araya geldi.
İlçe Emniyet Müdürü Erkan Samaraz, Emniyet olarak Atatürk Caddesi, Hükümet Caddesi, Eski Sanayi caddesi ve Andırın Caddesinde yaşanan trafik sorununun çözümü için çalışma başlattıklarını söyleyerek, sorunun çözümü için siz değerli esnaf odaları temsilcilerimizin de fikir ve önerilerini dinlemek için bir araya gelmiş bulunuyoruz dedi.
Alternatif güzergahlar, trafik akışının kolaylaştırılması ve emniyetin bu güzergahlarda alacağı görevler ile Kadirlimizin Trafik sorunun çözüme kavuşturulması için ortak akılla hep birlikte çalışacağız diyen Samaraz, uygulama ve çözüm önerilerini slayt eşliğinde katılımcılara anlattı. Ayrıca soru ve önerileri de dinleyen Samaraz hep birlikte bu sorunun üstesinden geleceğiz dedi.
Esnaf Odaları temsilcileri ise “ yapılan çalışmanın önemli olduğuna vurgu yaparak, sorunun çözümü için bizlerde önerilerimizi paylaştık ve konuştuk. Kadirli’nin öncelikli sorunun trafik sorunu olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu sorunun çözümü için artık daha çok yol kat edeceğiz ve daha çok bir araya geleceğiz” diyerek toplantıyı organize eden ve çalışma başlatan Emniyet Müdürü Erkan Samaraz’a teşekkür ettiler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz