Ömer Çelik, Andırınlılar ve Kadirliler Derneğinin etkinliğine katıldı

Ömer Çelik, Andırınlılar ve Kadirliler Derneğinin etkinliğine katıldı

Vali basın mensuplarıyla bir araya geldi

Vali basın mensuplarıyla bir araya geldi

KÖYDES YATIRIM PROGRAMI KİLİT PARKE TAŞI YOL YAPIM  İHALESİ YAPILDI

KÖYDES YATIRIM PROGRAMI KİLİT PARKE TAŞI YOL YAPIM İHALESİ YAPILDI

OKÜ’de 4 Yeni Program Açıldı ve 10 Bölüm İlk Defa Öğrenci Alacak

OKÜ’de 4 Yeni Program Açıldı ve 10 Bölüm İlk Defa Öğrenci Alacak

BAKAN YANIK “150 YATAKLI MUHTEŞEM BİR ESERİ KADİRLİ’MİZE KAZANDIRIYORUZ”

BAKAN YANIK “150 YATAKLI MUHTEŞEM BİR ESERİ KADİRLİ’MİZE KAZANDIRIYORUZ”

TEAŞ ASLANTAŞ HES ORTAOKULU – İLKOKULU’NDA AŞURE GÜNÜ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI
    • 30 Eylül 2019 - 07:42:25

İlçemizin güzide okullarından TEAŞ Aslantaş HES İlk/Ortaokulu,idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerle birlikte kapsamlı bir Aşure Günü etkinliğine imza attı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan etkinlik Kur’an-ı Kerim okunması ile devam etti.
Okul bahçesinde düzenlenen programa ilgi yoğun olurken,okul Müdürü Salih Hazır misafirlerle tek tek ilgilendi.
Okul Müdürü Salih Hazır’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının ardından Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İlyas Tapsız kürsüye gelerek bu anlamlı etkinliği hazırlayan okul idareci, öğretmen ve velilerine teşekkürlerini iletti.

Tapsız, “Öğrenci, veli ve öğretmenlerin bir arada olduğu ve Eğitime katkı sağlayacağını düşündüğümüz bir etkinlik oldu.” dedi.Osmaniye’den Meşale Grubu’nun davet edildiği etkinlikte, Meşale Grubu’nun üyeleri ilahiler okuyarak gelen konuklara unutulmaz anlar yaşattı. Etkinliğe katılan misafirler ilahilerin ardından çıkan semazenlerin gösterisi ile adeta mest oldu. Okul bahçesinde, velilerin hazırladığı sıkma ve gözlemelerden sonra günün özel tatlısı olan aşure tatlısı etkinliğe katılan tüm misafirlere ikram edildi. Tüm konukların memnun kaldığı etkinlik ilahilerin okunması ve çeşitli ikramların sunulması ile son buldu.
Törene İl milli eğitim müdür yardımcısı Erbay Tan, Maarif müfettişleri koordinatörü Osman Şahin, İlçe Özel idare Müdürü Zübeyir Bozdayı, İlçe Milli eğitim müdürü İlyas Tapsız, Ak parti ilçe başkanı İsmail Oruç, Memursen ve Eğitim Birsen İl Başkanı Mahmut Kahraman, EUAŞ Hes İşletme Müdürü Nurettin Nevzat DOĞAN,Enerji Bir Sen İl Başkanı Muhammet Bozkurt, Eğitim Bir Sen Kadirli Temsilcisi Mustafa Demirci, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler, Veliler katıldı..

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz