CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz,  “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz, “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

Duyuru….

Duyuru….

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

TAŞLAR ÜZERİNE-2
    • 8 Kasım 2021 - 07:56:11

Sokaklar, dağlar, deyimler, ironiler, şarkılar, sevdalar hep taş’la kaplı. Taş bizim hayatımızda önemli bir yer arz ediyor. Şimdi burada ağzımdan bir ‘’TEK TAŞ’’ lafı çıksa, cümlenin gerisi mutluluğa gark olur.
-Ay aşkım, bana tek taş’mı almış, dendiği anda manzara, tereyağının sıcak tavadaki halidir. Burada durumun gerisini ifade etmeden şunu söyleyeyim ki, bir tek taş neler yapıyor. Biz burada ‘’taş’’ üzerine konuşuyorsak, ne demek istediğim gayet iyi anlaşılmıştır.
Küçücük bir taş parçası hayatımızı ne kadar ve nasıl anlatıyor gördünüz mü? İnsanlar bu küçücük taş parçasıyla ne kadar mutlu oluyorlar. Zaten hayatın bir amacı da mutlu olmak değil mi?
Demek ki taş deyip geçmemek lazım mış. Taş hayatımın her anında ve her alanında insanlarla içiçe bir yaşam sürüyor. Biz taşları cansız varlık olarak bilsek te, küçücük bir tek taş yeni hayatlara yelken açıyormuş. Yani taşlarda da canlılık belirtileri varmış.
Diğer taraftan şunu da ifade edelim ki, taşların da bir kıymeti harbiyesi vardır. Ve küçücük mini minnacık bir tek taş için bayağı bir meblağı da gözden çıkarmanız gerekmektedir.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz