ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

TARHAN :GERÇEK İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE TABLET VE İNTERNET DAĞITTIK
    • 15 Ekim 2020 - 18:06:50


Osmaniye’nin Kadirli İlçesi Belediye Başkanı Ömer Tarhan, gerçek ihtiyaç sahibi öğrencileri tespit ederek tablet ve internet paketi dağıttıklarını söyledi.
Uzaktan eğitim görmek zorunda olan ve ekonomik yetersizlikler nedeniyle EBA’ya erişimde sıkıntı yaşayan öğrencilere tablet ve internet dağıttıklarını söyleyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan, çocuklarımız için başlattığımız kampanyamız beklenen ilgiyi görmeyince bizlerde zor durumda olan öğrencilere internet ve tablet dağıttık dedi.
Gerçek ihtiyaç sahibi öğrencileri belirleyerek imkanlar ölçüsünde öğrencilerimize yardımcı olduk diyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan, “ Ekonomik yetersizlik ve teknolojiye ulaşmada sıkıntı yaşayan öğrencilerimiz için askıda tablet kampanyası başlattık. Kaymakamlığımız ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzle ortaklaşa başlattığımız kampanyamız beklenen ilgiyi görmedi. Kadirlimizde 6000 çocuğumuz EBA’ya erişimde sıkıntı yaşıyor. Bu sayıyı azaltmak için önce Şehit Mustafa Yağız Mahallesinde EBA sınıfı daha sonra da Gezici Eba Otobüsünü hizmete açarak öğrencilerimizin hizmetine sunduk. Özellikle dar gelirli ailelerimizin çocuklarını belirleyerek evinde interneti, bilgisayarı ve tableti olmayan öğrencilerimize öncelik verecek şekilde internet paketi ve tablet dağıttık. Evinde televizyonu olmayan öğrencilerimizle karşılaştık. Bizler bu konuda ince eleyip sık dokuduk ve ona göre belirlediğimiz çocuklarımıza tablet ve internet paketi verdik” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz