ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

Şoförler esnaf odasından Başkan Tarhan ve meclis üyelerine teşekkür
    • 9 Kasım 2020 - 17:46:16

Kadirli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası üyesi esnaflar, öğrenci servisçilerinden uygunluk belgesi ücreti alınmaması kararı alan Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ve meclis üyelerine teşekkür edildi.
Kadirli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ozan Atılgan, yaptığı açıklamada, Kasım ayı toplanan Kadirli Belediyesi Meclis toplantısında öğrenci servis taşımacılığı yapan esnaflardan her yıl alınan uygunluk belgesi ücretinin bu yıl kovid-19 (Pandemi) nedeniyle alınmaması kararının kendilerini memnun ettiğini söyledi.
Mart ayından yana etkili olan pandemi nedeniyle Kadirli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası üyesi servis esnaflarının zor günlerinde alınan karara destek veren Başkan Tarhan ve tüm meclis üyelerine teşekkür eden Atılgan, “Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de etkili olan kovid-19 nedeniyle odamız üyesi servis esnaflarımız zor günler geçirdi. Bu zor zamanda bizleri unutmayıp her yıl alınan uygunluk belgesi ücretinin bu yıl alınmaması kararına olumlu destek veren Belediye Başkanımız sayın Dr. Ömer Tarhan ve tüm meclis üyelerine çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz