OSMANİYE FEN LİSESİ ÖNEMLİ MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

OSMANİYE FEN LİSESİ ÖNEMLİ MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

KADİRLİ’DE YETKİLİ SENDİKA EĞİTİM- BİR SEN OLDU

KADİRLİ’DE YETKİLİ SENDİKA EĞİTİM- BİR SEN OLDU

Anaokulu Öğrencilerinin resim sergisi muhteşemdi

Anaokulu Öğrencilerinin resim sergisi muhteşemdi

DURMUŞOĞLU AFETTEN ETKİLENEN ÇİFTÇİLERE GEÇMİŞ OLSUN DEDİ

DURMUŞOĞLU AFETTEN ETKİLENEN ÇİFTÇİLERE GEÇMİŞ OLSUN DEDİ

BAŞKAN TARHAN, “19 MAYIS BAYRAMI”NI KUTLADI..

BAŞKAN TARHAN, “19 MAYIS BAYRAMI”NI KUTLADI..

ŞEN, YENİDEN GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIGINA GETİRİLDİ
    • 14 Aralık 2020 - 07:52:30

Düziçi Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığına sevilen isim Abdullah Şen yeniden atandı.
Ak Parti de tüm teşkilatlarda kongre sürecinin başlamasıyla birlikte bir çok il ve ilçe teşkilatlarında değişime yaşanırken, Ak Parti Genel Merkezi ile yapılanan istişareler neticesinde Ak Parti Düziçi Gençlik Kolları İlçe Başkanlığına Abdullah Şen yeniden atandı.Saygınlığı ile tanınan Şen’in yeniden Başkan olması ilçede memnuniyetle karşılandı.
Sen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;
Kıymetli hemşehrilerim, sevgili genç kardeşlerim ;
6. Olağan kongre sürecimizin başlamasıyla, AK Parti Genel Merkezimiz ile yapılan istişareler neticesinde Düziçi Gençlik Kolları İlçe Başkanlığına tekrardan atanmış bulunmaktayım.
İlk göreve gelişimizde bir söz vermiştik, Allah nasip ettiği sürece sıkmadık el , çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayıp, Anadolu kıtası büyüklüğündeki dava taşımızı gediğine koymanın mücadelesini vererek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine, büyük ve güçlü Türkiye hayaline emin adımlarla risk alarak koşacağız dedik. Bugün yeni bir döneme Bismillah çekerek başlayıp, sadece seçim zamanı olmaksızın tüm hemşehrilerimizin yanında olacağız ve derdiyle dertleneceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN beyin “ Makamlarımızın hizmet makamı olduğunu unuttuğumuz gün siyasette işimiz kalmamıştır “ dediği gibi makamlarımızın, görevlerimizin ne kadar kutsal bir görev olduğu bilinciyle bu davaya inanmış ak neferler , Hz. Ömer’ler ve Hz. Hamza’lar ile İlçemize ,İlimize , Ülkemize ve teşkilatımıza hayırlı hizmetler ve görevler yapmaya çalışacağız inşAllah.
Böylesi kutsal bir görevi tekrardan şahsıma laik gören başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Sn. Ahmet Büyükgümüş olmak üzere, İl Başkanımız Sn. Hamza TOR beye, İl Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Ömer Faruk BOZKAN beye, Osmaniye Milletvekillerimiz Sn. Mücahit DURMUŞOĞLU ve Sn. İsmail KAYA beye, Ana Kademe İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Çillem beye ve İlçe Teşkilatımıza şükranlarımı sunuyor, şahsıma tevdi edilen bu kutsal görevi, gençliğimize ve partimize laik bir şekilde yürütmeyi Rabbimden niyaz ediyorum. Rabbim bizleri mahçup eylemesin inşallah dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz