HAYALLER GERÇEK OLSA!

HAYALLER GERÇEK OLSA!

KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA YOGUN İLGİ

KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA YOGUN İLGİ

Bakan Karaismailoğlu’dan Başkan Tarhan’ı ziyaret..

Bakan Karaismailoğlu’dan Başkan Tarhan’ı ziyaret..

Miniklerin isteğini itfaiye ekipleri geri çevirmedi

Miniklerin isteğini itfaiye ekipleri geri çevirmedi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Osmaniye’de

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Osmaniye’de

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN BAĞIMLILIKLA MÜCADELE STANDI
    • 26 Haziran 2019 - 19:03:37

 

26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü sebebiyle  Osmaniye’de sağlık çalışanları  çeşitli faaliyetler yaptı.Kadirli ilçesinde vatandaşların bağımlılıkla mücadele konusunda bilinçlenmesi için kurulan stand  yoğun ilgi çekti.

Yapılan basın açıklamasının ardından Kadirli  Halk Sağlığı Müdürlüğü,  Bağımlılıkla  mücadele çalışmaları kapsamında stant açarak vatandaşları bilgilendirdi.

“Bağımlı olma Özgür ol”sloğanıyla Kadirli ilçe sağlık müdürlüğü tarafından  Kabasakal parkında 26 Haziran uluslararası uyuşturuculuk ve kaçakçılıkla mücadele günü kapsamında vatandaşların uyuşturucu ile mücadelede bilgilendirilmesi ve desteklenmesi amacıyla açılan bağımlılıkla mücadele standına Kadirlili vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Uyuşturucunun zararları konusunda bilgi verilerek broşürler dağıtıldı, vatandaşların soruları sağlık çalışanları tarafından cevaplandırıldı.

Bu tür organizasyonları her zaman desteklediklerini  ve faydalı olduğunu dile getiren vatandaşlar bağımlılıkla mücadele konusunda bilinçlenmesi için kurulan standın güzel bir çalışma olduğunu ifade ettiler.

İlçe Halk Sağlığı Müdürü Ayşe Bozkurt,  Kadirli ilçe sağlık müdürlüğü olarak 26 Haziran uluslararası uyuşturuculuk ve kaçakçılıkla mücadele günü kapsamında toplandık. Her türlü madde bağımlılığı yaşantımızı olumsuz etkilemektedir. Bunun için ailelere ve toplumun her bir ferdine sorumluluk düşmektedir. Standımızı ziyaret eden vatandaşlarımıza  ve emeği geçen sağlık çalışanlarımıza   teşekkür ediyor dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz