OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

RUHİ ERSOY “2023 LİDER ÜLKE TÜRKİYE’YE ULAŞMAK EN BÜYÜK HEDEFİMİZ”
    • 2 Mayıs 2023 - 08:34:48

RUHİ ERSOY “2023 LİDER ÜLKE TÜRKİYE’YE ULAŞMAK EN BÜYÜK HEDEFİMİZ”

MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ruhi Ersoy, 2023 Lider Ülke Türkiye’ye Ulaşmak en büyük hedefleri olduğunu söyledi.

MHP Kadirli İlçe Başkanlığı tarafından Devlet Bahçeli Kültür Merkezinde düzenlenen “Lider Ülke Türkiye” toplantısına MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Prof.Dr. Ruhi Ersoy, Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, MHP ilçe Başkanı Severtürk Demirci, Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Alıcı, İl genel ve Belediye Meclis Üyeleri, STK temsilcileri ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı. Lider Ülke Türkiye toplantısında konuşan MHP Milletvekili Adayı Prof.Dr. Ruhi Ersoy, Kadirli bugün kararını vermiştir diyerek “Bugüne istikrar, yarına huzur diyerek milli devlet güçlü iktidar anlayışını hep birlikte inşaa edeceklerini söyledi.

MHP Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben düsturu ile yaptığı her konuşma onun ne kadar doğru kararlar aldığını bir kez daha göstermiştir diyerek sine vizyon eşliğinde toplantıya katılanları bilgilendirdi.

Şehrimize katma değer üreten değerli hemşehrilerimizle, esnafından, çiftçilerimize, memurundan işçisine kadar hep birlikte “2023 Lider Ülke Türkiye”ye ulaşmak en büyük hedefleri olduğunu söyleyen Ersoy, “ Halkımızın bize olan teveccühü ile büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Her daim hemşehrilerimin emrinde olan bir olarak gördüğümüz ilgi alaka bizleri ayrıca mutlu ediyor. Osmaniyeli hemşehrilerimiz 14 Mayıs’ta Osmaniyemizden zafer ateşini yakacak Cumhur İttifakınının başarısını yeniden tescilleyecektir” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz