İlk günden bu yana yangın sahasında olan ülkü ocakları takdir topladı

İlk günden bu yana yangın sahasında olan ülkü ocakları takdir topladı

ÖĞRETMEN” dualarla son yolculuğuna uğurlandı..

ÖĞRETMEN” dualarla son yolculuğuna uğurlandı..

Emniyetten narkotik ve asayiş uygulamaları..

Emniyetten narkotik ve asayiş uygulamaları..

Öz Petek Baklava 4’ncü şubesini açıyor..
    • 26 Haziran 2020 - 08:17:37

Kadirli’de, 1998 yılından bu yana verdiği hizmetlerle adından söz ettiren Öz Petek Baklava, 27 Haziran Cumartesi günü 4’ncü şubesini açacak.
Öz Petek Baklava sahibi adına Remzi Arslantaş, yaptığı açıklamada, 27 Haziran Cumartesi günü sokağa çıkma yasağının kalmasının ardından saat 17.00’da Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi’ndeki Anavarza Sağlık Meslek Lisesi karşısında yeni şubelerinin açılışını yapacaklarını söyledi.
Özel indirimlerin de yapılacağı Öz Petek Baklava Cafe ve Unlu Mamülleri şubesinin açılışına damak tadını seven herkesi davet eden Arslantaş, “Bugüne kadar bizlere destek veren değerli müşterilerimize ve Kadirli halkına sonsuz teşekkür ediyoruz. Sizlerden aldığımız destek ve güç ile 27 Haziran Cumartesi günü sokağa çıkma yasağının kalmasının ardından saat 17.00’da Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi’nde Anavarza Sağlık Meslek Lisesi karşısındaki 4’üncü şubemizin açılışına davetlisiniz. Damak tadını seven ve destekleriyle bizlere güç veren tüm Kadirlili hemşerilerimizi açılışımıza bekliyoruz.” dedi..

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz