SEBEBİ HER YERDE

SEBEBİ HER YERDE

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

Öz Petek Baklava 4’ncü şubesini açıyor..
    • 26 Haziran 2020 - 08:17:37

Kadirli’de, 1998 yılından bu yana verdiği hizmetlerle adından söz ettiren Öz Petek Baklava, 27 Haziran Cumartesi günü 4’ncü şubesini açacak.
Öz Petek Baklava sahibi adına Remzi Arslantaş, yaptığı açıklamada, 27 Haziran Cumartesi günü sokağa çıkma yasağının kalmasının ardından saat 17.00’da Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi’ndeki Anavarza Sağlık Meslek Lisesi karşısında yeni şubelerinin açılışını yapacaklarını söyledi.
Özel indirimlerin de yapılacağı Öz Petek Baklava Cafe ve Unlu Mamülleri şubesinin açılışına damak tadını seven herkesi davet eden Arslantaş, “Bugüne kadar bizlere destek veren değerli müşterilerimize ve Kadirli halkına sonsuz teşekkür ediyoruz. Sizlerden aldığımız destek ve güç ile 27 Haziran Cumartesi günü sokağa çıkma yasağının kalmasının ardından saat 17.00’da Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi’nde Anavarza Sağlık Meslek Lisesi karşısındaki 4’üncü şubemizin açılışına davetlisiniz. Damak tadını seven ve destekleriyle bizlere güç veren tüm Kadirlili hemşerilerimizi açılışımıza bekliyoruz.” dedi..

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz