OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

OSTADER’DEN EMNİYET MÜDÜRÜ OKUMUŞ’A ZİYARET
    • 10 Temmuz 2020 - 08:11:38

Osmaniye’yi Uluslararası Tanıtma Derneği yönetim kurulu üyeleri Osmaniye İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş’u makamında ziyaret etti.

Osmaniye’yi Uluslararası Tanıtma Derneği Başkanı Bahri Çolpan’la birlikte yönetim kurulu üyeleri Av. Ahmet Salgut, Şükrü Baba, Erdal Aydın, Havva Çetin ve Ayşe Tuğba Besen’le Osmaniye İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş’u makamında ziyaret etti.

Hoş sohbetle devam eden ziyarette Osmaniye İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, Osmaniye’yi çok sevdiğini ve burada görev yapmanın büyük bir mutluluk olduğunu ifade ederek,”Osmaniye gerçekten güzel bir yer. Bizlerde Osmaniye’nin asayişi için 24 saat görevimizin başındayız. Osmaniyelilerden ricamız özellikle düğünlerde atılan maganda kurşunu ile ilgili bize yardımcı olsunlar. Bize gelen her türlü ihbar koruma altında ve hiçbir şekilde açıklanamaz. Güzel bir Osmaniye için hep beraber elele verelim”dedi.

Osmaniye’yi Uluslararası Tanıtma Derneği Başkanı Bahri Çolpan’da emniyetin çalışmalarından memnun olduklarını ifade ederek,” Özellikle Müdürümüz Ahmet Selçuk Okumuş’un başarılı çalışmalarını dikkatle takip ediyoruz”dedi

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz