GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ  BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ  DR. EROL OLDU

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. EROL OLDU

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

OSMANİYE’DE KIZIL ELMA OPERASYONU
    • 17 Haziran 2020 - 07:32:45

Osmaniye Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler,kalabalık bir polis grubu ile ilk kez kızıl elma adını verdikleri operasyonla torbacı olarak tabir edilen kişilerin evlerine hava destekli operasyon yaparak çok sayıda kişiyi göz altına aldılar.
Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğünce bu konu da yapılan yazılı açıklama şöyle:
“2 aylık yapılan fiziki ve teknik takip sonucu daha önceden belirlenen adreslere Narkotik birimince operasyon yapıldı; Operasyona 200 polis K9, PÖH, TEM, KOM, ASAYİŞ birimlerinin katılımıyla 40 adrese eş zamanlı gerçekleştirilen baskında 30 sokak satıcısı(C.G.,M.E.,M.S.,M.A.,V.K.,E.G.,K.K.,A.K.,F.Ş.,Ş.K.,R.A.,B.A.,B.R.E.,V.K.,A.K.,M.K.,A.K.,H.T.G.,A.T.,F.B.,E.A.,O.K.,İ.D.,G.G.,M.K.,E.G.,Ş.G.,Ş.G.,D.G.,Ş.C.,) isimli şahıslar gözaltına alınmış. İkametlerde ve işyerlerinde yapılan aramalarda,45,16 gram Eroin12,79 gram,Metamfetamin,7,15 gram Bonzai, 35 adet, Yeşil Reçete Hap,2 adet Ruhsatsız Silah ele geçirilmiştir. Şahısların işlemleri devam etmektedir.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz