GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ  BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ  DR. EROL OLDU

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. EROL OLDU

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

OSMANİYE VAKFI ÖĞRENCİ TOPLULUĞU’NDA BAYRAK DEĞİŞİMİ
    • 13 Kasım 2019 - 07:16:19

Osmaniye Vakfı Öğrenci Topluluğu Başkanlığı görevine 17 Şubat 2019’da getirilen Şeyma Çukadar, görevini Fatih Temel’ e devretti. Başkan Şeyma Çukadar, “Bu akşam itibariyle Osmaniye Vakfı’ndaki öğrenci topluluğu başkanlığı görevimi sevgili arkadaşım, kardeşim Fatih Temel’e devrettim, Allah yolunu açık etsin. Bu zamana kadar benden desteklerini eksik etmeyen, her zaman yanımda olan, ağabeyim(Her zaman benim için böyle olacak) Akın Yavuz’a ayrıca teşekkür ederim.Aynı zamanda vakfımızın değerli yönetim kurulu üyelerine de çok teşekkür ederim.

Osmaniye Vakfı bana birçok dostluk, tecrübe ve değer kattı, bunun için vakıfta geçen her bir saniyeye minnettarım…” dedi. Öğrenci Topluluğu yeni Başkanı Fatih Temel, “Osmaniye Vakfı Öğrenci Topluluğu başkanlık görevini değerli vakıf yöneticilerimizin takdirleriyle Şeyma Çukadar’dan devraldım. Emekleri için teşekkür ederiz. Allah aldığımız bu görevi hakkıyla yapabilmeyi nasip etsin.” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz