OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

OSMANİYE VAKFI ÖĞRENCİ TOPLULUĞU’NDA BAYRAK DEĞİŞİMİ
    • 13 Kasım 2019 - 07:16:19

Osmaniye Vakfı Öğrenci Topluluğu Başkanlığı görevine 17 Şubat 2019’da getirilen Şeyma Çukadar, görevini Fatih Temel’ e devretti. Başkan Şeyma Çukadar, “Bu akşam itibariyle Osmaniye Vakfı’ndaki öğrenci topluluğu başkanlığı görevimi sevgili arkadaşım, kardeşim Fatih Temel’e devrettim, Allah yolunu açık etsin. Bu zamana kadar benden desteklerini eksik etmeyen, her zaman yanımda olan, ağabeyim(Her zaman benim için böyle olacak) Akın Yavuz’a ayrıca teşekkür ederim.Aynı zamanda vakfımızın değerli yönetim kurulu üyelerine de çok teşekkür ederim.

Osmaniye Vakfı bana birçok dostluk, tecrübe ve değer kattı, bunun için vakıfta geçen her bir saniyeye minnettarım…” dedi. Öğrenci Topluluğu yeni Başkanı Fatih Temel, “Osmaniye Vakfı Öğrenci Topluluğu başkanlık görevini değerli vakıf yöneticilerimizin takdirleriyle Şeyma Çukadar’dan devraldım. Emekleri için teşekkür ederiz. Allah aldığımız bu görevi hakkıyla yapabilmeyi nasip etsin.” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz