Sumbas’ta traktör kazası

Sumbas’ta traktör kazası

MEHMETLİ’DE ORMAN YANGINI  

MEHMETLİ’DE ORMAN YANGINI  

Şehidin adına açılan kütüphane ilk kitap kızından

Şehidin adına açılan kütüphane ilk kitap kızından

Başkan Atılgan’dan sürücülere önemli uyarı..

Başkan Atılgan’dan sürücülere önemli uyarı..

OSMANİYE VAKFI ÖĞRENCİ TOPLULUĞU’NDA BAYRAK DEĞİŞİMİ
    • 13 Kasım 2019 - 07:16:19

Osmaniye Vakfı Öğrenci Topluluğu Başkanlığı görevine 17 Şubat 2019’da getirilen Şeyma Çukadar, görevini Fatih Temel’ e devretti. Başkan Şeyma Çukadar, “Bu akşam itibariyle Osmaniye Vakfı’ndaki öğrenci topluluğu başkanlığı görevimi sevgili arkadaşım, kardeşim Fatih Temel’e devrettim, Allah yolunu açık etsin. Bu zamana kadar benden desteklerini eksik etmeyen, her zaman yanımda olan, ağabeyim(Her zaman benim için böyle olacak) Akın Yavuz’a ayrıca teşekkür ederim.Aynı zamanda vakfımızın değerli yönetim kurulu üyelerine de çok teşekkür ederim.

Osmaniye Vakfı bana birçok dostluk, tecrübe ve değer kattı, bunun için vakıfta geçen her bir saniyeye minnettarım…” dedi. Öğrenci Topluluğu yeni Başkanı Fatih Temel, “Osmaniye Vakfı Öğrenci Topluluğu başkanlık görevini değerli vakıf yöneticilerimizin takdirleriyle Şeyma Çukadar’dan devraldım. Emekleri için teşekkür ederiz. Allah aldığımız bu görevi hakkıyla yapabilmeyi nasip etsin.” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz