İŞGALLER ÜZERİNE-28

İŞGALLER ÜZERİNE-28

İYİLİĞİN MASUMİYETİNE GÖSTERİŞİN GÖLGESİ DÜŞMESİN…

İYİLİĞİN MASUMİYETİNE GÖSTERİŞİN GÖLGESİ DÜŞMESİN…

KAYMAKAM AHMET ARIK BAŞKANLIĞINDA  COVİD-19 DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

KAYMAKAM AHMET ARIK BAŞKANLIĞINDA COVİD-19 DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık atandı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık atandı

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ MÜCAHİT DURMUŞOĞLU’NDAN TOROSLAR EDAŞ’A ZİYARET
    • 30 Ekim 2019 - 07:02:35

Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Toroslar EDAŞ Genel Müdürlüğü’nü ziyaret ederek şehirde gerçekleştirilen çalışmalar ve Osmaniye için yapılan yatırımlar hakkında bilgi aldı. Son yıllarda yapılan yatırımlar konusundaki memnuniyetini dile getiren Durmuşoğlu, Toroslar EDAŞ’tan Osmaniye için yapılmasını talep ettiği yatırımları da iletti.

Toroslar bölgesindeki altı ilde elektrik dağıtım hizmetini sürdüren Toroslar EDAŞ, Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’nu ağırladı. Toroslar EDAŞ Dağıtım Direktörü Mehmet Kayacı tarafından ağırlanan Durmuşoğlu ile Toroslar EDAŞ’ın yaptığı genel yatırım bilgileri paylaşıldı. Kayacı, önümüzdeki dönemde gerçekleştirilmesi planlanan yatırımlar hakkında bilgi verirken, Durmuşoğlu da Osmaniye ilinde yapılmasını talep ettiği yatırımları paylaştı.

Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye’nin ve Toroslar EDAŞ’ın yaptığı yatırım bilgilerini, 5 ve 10 yıllık yatırım programları hakkında bilgi aldı. Durmuşoğlu, sadece kendi adına değil, tüm Osmaniye halkı için Toroslar EDAŞ’ın üstlendiği elektrik dağıtım hizmetinin bölge için çok kritik ve önemli bir konu olduğunun altını çizdi. Osmaniye’de gerçekleştirilen yatırım çalışmaları ile ilgili duyduğu memnuniyeti dile getirirken Toroslar EDAŞ’tan Osmaniye için beklediği yatırımları dile getirdi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz