SEBEBİ HER YERDE

SEBEBİ HER YERDE

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya 10 Kasım Mesajı Yayınladı
    • 10 Kasım 2021 - 07:46:54

Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya 10 Kasım Mesajı Yayınladı

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının yıl dönümünde, bir kere daha saygı ve rahmetle anıyorum.

Gazi Mustafa Kemal, Türk milletinin düşman kuvvetleri tarafından Anadolu topraklarından silinmek istendiği bir dönemde, liderlik ettiği Kurtuluş Savaşı’nı zaferle sonuçlandırmıştır. Aziz Milletimizin hür ve bağımsız yaşayabileceğini tüm dünyaya kanıtlamış, Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmuştur.

Türkiye Cumhuriyeti geçmişi, kültürü, örf, adetleri ve maneviyatı ile büyük bir eserdir. Bizler, bugün değerli ve önemli bu esere sahip çıkmanın azmi ve gayreti içerisindeyiz. 10 Kasım bu gayretin önemli bir adımıdır. 10 Kasım , Gazi Mustafa Kemal’i hatırlama, fikirlerini ve eserlerini daha iyi anlamaya vesiledir.

Günümüzde, Devlet milleti ile el ele, demokrasimiz , Cumhuriyetimiz , Yerli ve Milli Büyük Türkiye’mizin mücadelesini veriyoruz. Darbelere, kalleş terör saldırılarına ve sinsice planlanan işgal girişimlerine karşı milletçe kenetlenerek büyük, gelişmiş , yerli ve milli Türkiye için yolumuza devam ediyoruz.

Bugün bir kez daha, vefatının yıl dönümünde hem Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatırasını, hatırlayacağız, hem de Tüm Dünya’ya karşı Cumhuriyetimizi muhafaza ve müdafaa kararlılığımızı tazeleyeceğiz.

Bu vesileyle, ebediyete irtihalinin yıldönümünde, Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, Milli Mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kere daha saygı, rahmet ve şükranla anıyorum.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz