DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ DOLAYISIYLA KADİRLİ’DE FARKINDALIK ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ DOLAYISIYLA KADİRLİ’DE FARKINDALIK ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

AFAD DUYURU…

AFAD DUYURU…

1 TON CAM VE PLASTİK ATIK GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRILDI

1 TON CAM VE PLASTİK ATIK GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRILDI

Galatasaray’ın şampiyonluğu Kadirli’de kutlandı

Galatasaray’ın şampiyonluğu Kadirli’de kutlandı

OKUL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

OKUL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

OSMANİYE AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL KAYA RAMAZAN AYI SEBEBİYLE MESAJ YAYINLADI
    • 22 Nisan 2020 - 08:13:30

Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya Ramazan ayına girilmesi sebebiyle mesaj yayınladı. Mesajında Milletvekili Kaya “Ramazan ayı boyunca oruç ile derin bir manevi iklimi; huzur iklimini, kardeşlik iklimini teneffüs edeceğiz. Ardından Ramazan Bayramına kavuşmanın mutluluğunu yaşayacağız. Ramazan ayı zarfında millet olarak büyük bir dayanışma, yardımlaşma örneği serğileyeceğiz. Mahallemizde, sokağımızda, şehrimizde yardıma muhtaç olanların elinden tutup, ekmeğimizi, suyumuzu komşularımızla, ihtiyaç sahipleriyle paylaşacağız. Hamd olsun bir Ramazan’ı daha hakkıyla idrak edip, ardından bayram sevincine ulaşacağız.

Ramazan ayı kardeşlik, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıkardığı; birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiği için tarihimizde ve milletimizin hayatında her zaman mümtaz bir yere sahiptir. Bizler, ramazan ayının ruhunu ve akabinde bayramların vesile kıldığı kardeşlik duygularını uzun asırlar boyu içimize sindirmiş; bu atmosferi tüm yıla yaymış bir büyük medeniyetin temsilcileriyiz.

Korona virüs ile Millet olarak mücadele ettiğimiz bu günlerde önlem ve tedbirlere riayet edip, Ramazan Ayının maneviyatını yaşayıp Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifadeleriyle, inşallah Korona virüsle mücadeleyi kazanıp , Rabbim Milletimize Ramazan Bayramında çifte Bayram nasip etmesini temenni ediyorum.

Bu vesile ile başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif Milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin, bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı’na kavuştursun. Ramazan ayında tutmuş olduğumuz oruçlarımızın başta olmak üzere yapılan tüm ibadetlerin, tüm hayırların, iyiliklerin, verilen sadaka ve zekatlarımızın kabul olunmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim. ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz