DSİ CEYHAN OVASI SULAMASI İŞLETME BAKIM VE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDEN ÖNEMLİ DUYURU TAŞKIN SAHALARINDAN UZAK DURUN!

DSİ CEYHAN OVASI SULAMASI İŞLETME BAKIM VE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDEN ÖNEMLİ DUYURU TAŞKIN SAHALARINDAN UZAK DURUN!

JANDARMA, AİLE İÇİ ŞİDDETE KARŞI KADINLARI BİLİNÇLENDİRİYOR

JANDARMA, AİLE İÇİ ŞİDDETE KARŞI KADINLARI BİLİNÇLENDİRİYOR

TGK’DAN AÇIKLAMA

TGK’DAN AÇIKLAMA

ÖMER ÇUBUKÇU GAZETECİLERLE BULUŞTU
    • 25 Şubat 2019 - 07:25:55

İyi Parti Kadirli Belediye Başkan Adayı Ömer Çubukçu, encümen adaylarıyla birlikte gazetecilerle bir araya geldi.
Üçgen Park civarındaki seçim bürosunda gazetecileri ağırlayan Çubukçu, Kadirli’de klasik belediyecilik anlayışını değiştireceklerini söyledi. İl ve belediye encümen adaylarıyla birlikte gövde gösterisi yapan İyi Parti Kadirli Belediye başkan adayı Ömer Çubukçu gazetecilere yaptığı konuşmada Cumhuriyet Halk Partisi Kadirli İlçe Teşkilatına teşekkür ederek ‘’Kadirli’de Cumhuriyet Halk Partisiyle ortak seçime giriyoruz. Türkiye’nin tamamında gerçekleşen bu beraberliğin en güzel örneğini Kadirli’de gösterip Belediye başkanlığını kazanarak taçlandıracağız. Huzurunuzda Kadirli CHP ilçe teşkilatına ilçe başkanı İsmail Körlü nezdinde teşekkür ediyorum. Kadirli’de belediyecilik anlayışını değiştireceğiz. Sosyal belediyecilik anlamında çığır aşan uygulamalar getireceğiz.

Sokaklar ve caddeler halka yakışır bir anlayışla şekillenecek. Ortalığı görüyorsunuz. Bizim kimseyle kavgamız husumetimiz yok. Hizmet için yola çıktık. Hizmet için varız. Ben ve ekibim Kadirli’yi yaşanır bir kent haline getirmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Çarpık kentleşmenin sonucunda Kadirli Halkının birinci sorunu hala gelen kent trafiğini düzenleyip rahatlatacağız. Kent trafiği dubalarla çözümlenemez. Akıllı çözümler gerekir.

Bizim belediyecilik anlayışımız sosyal belediyecilik tabanlı olup istihdam odaklıdır. Kadirli’de üreten kişilerin ürünlerinin değerlendirilmesinde Kadirli Belediyesi aracılık yaparak üreticinin malının değerlendirilmesine katkı sağlayacağız.
Tanzim satış gibi pansuman tedbirlere gerek kalmadan üretilen malı en uygun şekilde değerlendirerek halka en ucuz şekilde ulaşması için projelerimiz var. Göreceksiniz Kadirli kısa zamanda marka bir şehir olacak’’dedi

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz