JANDARMADAN  BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

KAYNAK VE TEST KİTAPÇIKLARI DAĞILDI

KAYNAK VE TEST KİTAPÇIKLARI DAĞILDI

OkÜ YÖNETİMİ KADİRLİ MYO’YA ZİYARET
    • 13 Ocak 2023 - 08:38:41

OkÜ YÖNETİMİ KADİRLİ MYO’YA ZİYARET

 

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi yönetimi Kadirli Meslek Yüksek Okulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve beraberindekiler, Gastronomi bölümü öğrencilerinin yarı yıl sınavında hazırladığı yemekleri de değerlendirdi.

 

Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, üniversitemiz Kadirli Yerleşkesi’ne ziyarette bulunarak peyzaj çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı. Kadirli Uygulamalı Bilimler Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencilerinin mutfak çalışmalarını da inceleyen Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, öğrencilerin Dünya Mutfak Uygulamaları dersinin yarıyıl sonu sınavının değerlendirme jürisinde jüri başkanı olarak diğer jüri üyeleri ile birlikte öğrencilerin hazırlamış olduğu dünya mutfağından çalışmaları değerlendirdi.

 

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin sadece il merkezinde değil ilçelerdeki eğitim birimleriyle de her geçen gün hızla büyüyerek geliştiğine dikkat çeken Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, OKÜ’nün Osmaniye ve bölgeye katma değer sağladığını ifade etti.

OkÜ

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz