DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ DOLAYISIYLA KADİRLİ’DE FARKINDALIK ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ DOLAYISIYLA KADİRLİ’DE FARKINDALIK ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

AFAD DUYURU…

AFAD DUYURU…

1 TON CAM VE PLASTİK ATIK GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRILDI

1 TON CAM VE PLASTİK ATIK GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRILDI

Galatasaray’ın şampiyonluğu Kadirli’de kutlandı

Galatasaray’ın şampiyonluğu Kadirli’de kutlandı

OKUL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

OKUL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

ÖĞRETMEN YÜREĞİ MİNİK ÇOCUĞUN OKULDAN KOPMASINA RAZI OLMADI
    • 16 Eylül 2019 - 22:40:02

Çocuğunu ilkokula kaydeden ancak yaşadıkları maddi sıkıntılar nedeniyle çocuğunu okutamama kaygısı taşıyan ve çocuğumun kaydını sildirmeye geldim diyen gözü buğulu Anneye Müdür yardımcısından anlamlı ve duygu dolu sözler geldi.
Bu yürek sızlatan duygusal anlar Kadirli Mustafa Konaklı İlköğretim okulunda yaşandı.
MADDİ SIKINTILARDAN DOLAYI ÇOCUĞUNUN KAYDINI SİLDİRMEK İSTEYEN VELİYE MÜDÜR YARDIMCISINDAN TÜM TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK SÖZLER GELDİ
İsmi açıklanmayan bir veli,maddi durumlarının iyi olmadığı gerekçesiyle minik yavrusuyla birlikte okula gelerek,Müdür yardımcısı Caner Eker’den çocuğunun kaydının silinmesini istedi.Veliyi dinleyen Caner,öyle bir söz söyledi ki adeta velinin yüreğine su serperek tüm Türkiye’ye örnek olacak duygu dolu sözler söyledi.
Eker,para olsa da olur olmasa da olur para her zaman kazanılır ama önce insanı kazanmak lazım diyerek,”paranın gereği yok, bize çocuğun lazım.Bu Ülkenin yetişmiş insana ihtiyacı var.Yetişemediğin yerde biz ne güne duruyoruz” diyerek örnek bir davranışa imza attı.
Aynı zamanda bir baba şefkati ve yüreği taşıyan Müdür yardımcısı Eker’in bu davranışı kamuoyunda büyük yankı uyandırırken,toplumun her kesiminden de büyük övgü ve destek geldi.
İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak,yaşanan bu anlara dikkat çekerek sosyal medya hesabından Eker’e ve onun nezdinde emekle, sabırla ve aşkla mesleğini icra eden ve bu ülkenin geleceğini inşa edecek nesilleri yetiştirmenin sorumluluğunu taşıyan bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandı.
Albak paylaşımında;Teşekkürler Öğretmenim!
Öğretmenliğin temelinde fedakarlık duyguları barındırdığının göstergesi olarak yaşanan bu diyalog için öncelikle Değerli Meslektaşımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.
Tıpkı Kadirli’deki öğretmen arkadaşımız gibi memleketimizin dört bir köşesinde emekle, sabırla ve aşkla mesleğini icra eden ve bu ülkenin geleceğini inşa edecek nesilleri yetiştirmenin sorumluluğunu taşıyan bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz